Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Váltsak? Mit gondoltok?...

Váltsak? Mit gondoltok? Próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Ez az ötödik év, hogy atletizálok, gerelyhajításra edzek. Gerelyhajításban nem vagyok valami tehetséges. 5 év edzésmunkával csak 12m-t fejlődtem, ami szinte szánalmasnak számít (jelenlegi rekordom 34m/800g gerely). Belefáradtam, hogy mindent beleadok és nem javul a teljesítményem. Elment a kedvem a dobálózástól. A klubban, ahol edzek a dobószámokon kívül természetesen másra is(futás, ugrás stb.) edzenek. Futónak nem vagyok rossz. Arra gondoltam, hogy kipróbálnám mondjuk egy hónapig a futó létet, mert szerintem az újra meghozná a kedvemet a sporthoz. Szerintetek próbáljam meg?

2015. márc. 13. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen próbáld meg lehet, hogy futásban nagyobb sikered lesz :)
2015. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is mindenképp próbáld meg, ha úgyérzed itt eredményesebb lehetnél. Egyébként hova jársz edzeni?
2015. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy atlétika klubba. A nevét nem szeretném leírni.
2015. márc. 14. 12:14
 4/4 anonim válasza:
jaj, persze
2015. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!