Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10 nap mulva kell. fontos....

10 nap mulva kell. fontos. Addig sikerul? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
160 cm magas vagyok, hasam 100 cm(ahol a lesnagyobb) combok: 60 cm. Szerintetek napi egy ora futassal, 100 gugolassal, 100 haspressel milyen eredmenyt erhetek el? a futas helyett haromszor-negyszer biciklizes lenne. Azutan nekifognek teljesen lefogyni. Igy is sokat fogytam mar. Nehany hete fogtam neki. Ma mar eleg latvanyos eredmenyeket ertem el, komolyan veszem. Tudom hogy tiz nap alatt nem tudok csodakat tenni magammal, viszont nagyon fontos ez most. Kerlek, segitsetek

2015. máj. 16. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, tudsz latvanyos valtozast elerni.

Figyelj, hogy mit eszel es iszol. Ne egyel sok cukros etelt, kenyeret, keruld a kolat stb. Egyel helyette egy yoghurtot vagy zoldsegsalatat. Tudom, nehez megallni, meg ezekkel nem is laksz jol. De gondolj bele abba, ha mar elkezdted ne add fel a fenyes cel erdekeben:) Ajanlom a sajat testsullyal valo edzest is, eleg eredmenyes :) Ha kerdesed van, irok privatba es segitek :)

2015. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolod, hogy az évek alatt felszedett hájaddal majd 10 nap alatt tudsz valamit kezdeni... ha csak 10 napod van, akkor inkább töltsd azzal az idődet, hogy magadbasúlykolod, hogy jól nézel ki, úgy talán kaphatsz egy egészséges önbizalmat... de 10 nap alatt ne várj csodákat, ha tökéletes az étrended, és tényleg kitartóan edzel, az kb 1kg súlyveszteség.
2015. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!