Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volumass 35 vagy Jumbo?...

Volumass 35 vagy Jumbo? Mikor, hány kg beszedése után várható fejlődés? Mennyi idő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
nehezen hízom! Ja és melléghatások mik?(75 kg vok 175 centire)Ezek ugy nem károsak?
2010. márc. 2. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem károsak! Bevannak vizsgálva! én még plusszban gyógyszerés haverommal is megnézettem.Ne várj csodát ez is étel csak könyebben bevihető formában ha szeded ettől nem leszel izmosabb se semmi ez csak étel pl most nem fog stimmelni de hogy értsd: 200gramm csirke plusz 300gramm rizs ezt viszed be a porral ahelyett hogy megennéd, tehát ugyanaz..a jumbo nagyobb adag tehát a kevesebbet evőknek való.. én szedtem mind2-t a volumass-t ajánlanűm márcsak az iz miatt mert nem mind1 hogy miylen az ize ha sokáig iszod!TEHÁT ne feledd ez is csak étel. csak könyebben bevihető formában
2010. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. márc. 3. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

genetika, edzés, kajálás, hozzáállás, motiváció kérdése

nincs jó étrend nincs mit kiegészíteni egyébként nagy BRAOMSÁGOT kérdztél

2010. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!