Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Full Force: L-Carnitine...

Full Force: L-Carnitine mennyiség? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Full Force: L-Carnitine tablettát szedem, 600mg l-carnitine/tabetta. A kérdésem az lenne, hogy hány tablettát lenne szükséges bevennem, edzés előtt? Futok, spiningelek stb, szóval aerob edzéseket végzek. Aki használ vagy használt ilyesmit annak mi a tapasztalata? Mit ajánl?

2015. jún. 29. 13:40
 1/1 anonim válasza:
hat a kapszulas l-karnitin nem a legjobb valasztas,sokkal jobbak a folyékonyak.en azt hasznalnam,amúgy 1000mg alatt nincs ertelme szedni ,ugyhogy ebben az esetben mehet ket kapszi egy 40 perccel edzés előtt.Regebben volt nekem is egy kapszulas,kiprobaltam de nem pörgetett be mint az elvárt lett volna.De egyszer próbáld ki a folyékonyat,teljesen más lesz a fogalmad az L-karnitinrol.remelem segitettem
2015. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!