Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? 13/f

Mit sportoljak? 13/f

Figyelt kérdés
Szeretnék sportolni,lehetőleg olyat ahol nem szerzek sérülést.Vékony vagyok 170/50kg.

2015. júl. 26. 18:12
 1/8 papagenou válasza:
a fizikai sportok - tehát nem sakk - elég nagy eséllyel járnak együtt kisebb-nagyobb sérülésekkel. ez mindig benne van a pakliban. de futhatsz, tekerhetsz, úszhatsz stb itt "csak" a sportsérülések, mint kimnent boka stb esélyesek.
2015. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom.Ugy értettek hogy pl:ne törjön el a kezem stb
2015. júl. 26. 18:26
 3/8 papagenou válasza:

de tudod mit? én is féltem régen attól, hogy megsérülök, ez egy természetes dolog. ehhez képest tegnap jöttem haza egy hagyományőrző táborból, ahol többek között fejbevágtak, nagyokat estem, megsérült egy kicsit a bal térdem, a jobb könyököm s mondhatnék még, de ez nem probléma. a fájdalom elmúlik, a társaság és az emlékek viszont megmaradnak. azt javaslom hát, hogy csináld azt, amihez a legtöbb kedved van és igyekezz megfelelő védőfelszerelést szerezni, hogy a súlyos sérülések esélyét csökkentsd.

jó szórakozást :)

2015. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igazából nem tudom mi lenne jó választás.szeműveges is vagyok
2015. júl. 26. 18:35
 5/8 papagenou válasza:
az nem akadály igazából. anyagilag hogy állsz? milyen dolgok érdekelnek? a kályhától indulok, amikor azt mondom, hogy ha érdekel a történelem és megengedheted magadnak, akkor az íjászat nagyon jó, mert alapvetően nem szerezhetsz nagy sérülést, max az ujjad fog fájni amíg rosszul csinálod. és szemüvegben is lehet.
2015. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tul gazdagok de szegények sem.a labdajátékok nálam kizárva
2015. júl. 26. 19:07
 7/8 papagenou válasza:

szerencsédre az íjászathoz nem kell labda :P

egy tradicionális kezdő íj 25körül kapható, nyílvesszőkkel együtt vagy 30, persze biztos van olcsóbban is, de nyílván érdemes lenne először kipróbálni máshol ha érdekel egyáltalán. de még mindig ott az úszás is ami elég biztonságos.

2015. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Országúti kerékpározás pl. Vékony vagy, ez ott jól jön, szemüveg nem gond, es igaz h egy olyan bringa rohadt drága, de egyesületnél kapsz kölcsönbe... Szoval nem drágább mint egy foci edzes.
2015. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!