Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a testmozgás...

Hogyan oldjam meg a testmozgásomat 2 kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a testmozgás, a sport, mert napi 8 órákat ülök a munkámból, utána meg tömegközlekedésen való utazásból adódóan. Viszont van két kisgyermekem is, 7, és 3 évesek. A nagyobb most megy iskolába, szóval velük is azért topon kell lenni, vagyis időt kell rájuk szánni. Mit tegyek? Mert pl. lenne kedvem eljárni pl. heti 1-2x ilyen kezdő balett felnőtt tanfolyamra, vagy más ilyen fitness terembe, de ezek az órák mind késő délután vannak, szóval estére érnék haza. Megengedhetem ezt így ilyen feltételekkel magamnak???

2015. júl. 27. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármit megengedhetsz magadnak, viszont ez az, amit neked kell eldöntened vagy belátnod.


Nem oszthatjuk be az idődet, mennyit foglalkozz a gyerekekkel és mennyit magaddal :)


Nekem van elképzelésem arról, hogy ha okos vagy akkor belátod, hogy a gyerekek élete nem azon fog múlni, hogy mennyit tanulsz velük iskola után, viszont játékos edzést csinálhattok együtt amire neked testileg szükséged lenne, nekik pedig móka lehetne de ez is csak egy elképzelés, persze sokan csinálják hasonlóan.


Nyilván ehhez tudni kell egy saját edzést összeállítani otthon, és persze egyedül kényelmesebb mint összehangolni mondjuk a srácokkal.


És eljárni edzőhöz balettra több motivációt ad mint otthon saját edzést követni.


Neked kell látnod hogyan osztod be a dolgokat, de ha magadra nem hagysz időt, azzal biztosan hibázol. Hogy megéri-e ez.. nem biztos, hogy a gyerekeknek az a jó, ha neked nincs időd magadra, nem tudsz eljárni heti pár napot edzeni. Bár én ezt nem tudhatom, csak próbálok ötleteket és nézőpontokat adni.

2015. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak mondjuk nekem van egy olyan elképzelésem, hogy heti 2x járnék el munka után valahová. Viszont ez azt jelentené, hogy azokon a napokon egyáltalán nem is látom a gyerekeimet. Mert reggel elmegyek otthonról, és késő estére hazaérek. Viszont nyilván akkor a többi napot úgy osztanám be, hogy többet legyek velük. Nem tudom...
2015. júl. 27. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

fegyencedzés és ugrókötél.

bármikor beidőzítheted amikor van szabad fél órád-40 perced és edzésre utazással sem vész el az időd.

2015. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg le kell cserélni a szar-világrendet.


Természeti népeknél az anyák tudnak a gyermekeikkel lenni, és a testüket is egészségesen tartják. Mondjuk... valószínűleg nem is nagyon szerepelnek a leghatalmasabb emberek jövőképében mint rabszolgák.. mint élő rabszolgák ez is igaz lehet..

2015. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!