Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhetem ezekkel a gyakorlato...

Elérhetem ezekkel a gyakorlatokkal, hogy szép és formás fenekem legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Ezeket csinálnám minden nap, minden héten növelve az ismétlésszámot, és mellette heti 2x spinracingre járok. Ezzel elérhetem, hogy formásabb, feszesebb, szebb fenekem legyen? És ha igen, akkor kb mennyi idő után lesz látható a változás?



2015. aug. 8. 21:55
 1/4 anonim válasza:
Egy ideig fejlődhetsz vele, de utána már kellenek a nagyobb súlyok, hogy igazán formás és izmos legyen. Hidd el én 50 kilóval edzek a fenekemre a kondiban és már izmos meg kerek, de még mindig nem tökéletes.:)
2015. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a terhelést kell fokozatosan növelned nem az ismétlés számot.

tehát ha ezeket a gyakorlatokat kinőtted és már nem megterhelőek a 4x20as sorozatok,akkor nehezítened kell és újra kitűzni a 4x15-20 elérendőként.

20 ismétlés fölé meg ne menj,ahogy naponta sem kell csinálni heti 2x elég.

2015. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, de hogy nehezítsem a gyakrolatokat? Az a baj, hogy súlyzókkal sincs nagyon lehetőségem otthon dolgozni...
2015. aug. 10. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!