Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a módszer?...

Szerintetek jó ez a módszer? Fogok vele fogyni?

Figyelt kérdés

1 hete kezdtem el fogyózni, sokat felszedtem nyáron. A kalóriát megpróbálom 1000 alá vinni elosztva, és 5 után nem eszem semmit. De ez az 5 órás dolog nagyon rossz, este kilyukad a gyomrom.

Ma például reggelire ilyen "porkávét" ittam csak 1 kanál cukorral, mellé megettem egy fél túrós rétest. Suliban 1 magvas buci, azt kettévágtam, nagyon vékonyan megkentem vajjal, rá 2 szelet gépsonka, és paradicsom. Ezt ettem meg bent. 1-kor értem haza, megettem egy normál adag (közepes adag) rizses húst, de ezt szerintem nem kellett volna, mert a rizs hizlal. Még ez egy dolog, de este még messze van, és ennék is 5-ig, de mivel rizses húst ettem, ezért nem tudom hogy szabad-e?? Mert haverom is fogyott, és ő este 7 körül evett párolt zöldséget, és azt állítólag szabad. 2 és fél órával lefekvés előtt nem szabad enni, ezt tudom.

Először is: Szerintetek jó lesz így a mai napi kajám, ha még estefelé eszek egy kis párolt zöldséget?

Másodszor: Tudtok-e valami jó praktikát, hogy hamar lefogyhassak? Most vagyok 108 kiló, szeretnék lemenni olyan 90-ig!! Ez mennyi idő alatt sikerülhet?

Ja és ha van még valami, akkor írjátok le! Köszi előre is!! :)


2011. szept. 19. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
1000kcl alá ne menj!!! ha nem sok rizsest húst ettél nyugodtan uzsizz gyümit és egyél este párolt zöldséget,túrót... hány cm vagy? és hány éves?? az 5 óra utáni evést marhaság....hagyd el de gyorsan....
2011. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. 180 cm vagyok és 18 éves, eddig se voltam vékony, de nyáron sokat felszedtem, főleg a sok piálás miatt..szerintem is elhagyom, mert meghalok esténként!! köszi a választ :)
2011. szept. 19. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

*2 és fél órával lefekvés előtt nem szabad enni, ezt tudom.


Ezek szerint te fél 8-kor lefekszel... Szuper. Helyette inkább mozoghatnál egy keveset.

Az 1000 kalória egy agyrém, nekem elhiheted. Én normál súlyú nő vagyok, de az 1500 kalóriába nem férek bele, ha nem akarok éhen halni.

Számold ki, mennyi kalóriára van szükséged, felejtsd el a cukrot és a rétest és vacsorázz. A rizs nem hizlal jobban, mint ezek, csak van benne hasznos dolog is, nem mint a rétesben.

[link]


Egyébként ma legalább 2000 kalóriát ettél - jelzem, szerencsére (rétes 500, szendvics 500, rizses hús 1000 - nagyjából persze).


Még egy: ha a leadni kívánt 18 kilót nyáron szedted fel, akkor irány az orvos.

2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem olvastam el az egészet, tipikus eset ez látszik 2 sor után is. ha nem, akkor elnézést, és kérlek javíts ki.


ha 1000kcal alatt eszel, erős stressz a szervezetednek, zsírosodni fog, 5 után nem evéssel (most mindegy hogy ha már eszel..) alapvetően izomvesztéshez és zsír "építéshez" vezet.

akit érdekel a zsírtartalma ezért veszi a fáradságot, pénzt és időt, hogy normális étrendet kövessen és edzést csináljon.

ezt célszerű lehetne Neked is megfogadni.

2011. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!