Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leszeretnék fogyni. Jó ez a...

Leszeretnék fogyni. Jó ez a módszer? ( -> )

Figyelt kérdés

Van egy kondibérletem és hetente 4x járok. Van egy edzéstervem ami 3 napos és egy nap 3 dologra van felosztva: Bemelegítés :evezőpad; Erősítés: attól függ melyik nap; Futás; úgy futok,hogy 30 percet és 11 km/hval kezdem és 5 percenként 0,5 km/h emelek és így olyan 6 kmeket futok naponta.

Ezt most így intenzíven csinálom két hete és eddig 47 kmt futottam le. Az lenne a kérdésem,mikor siker leadnom azt a 34kgot kb? Ha folyamatosan csinálom így tovább.

A másik fontos kérdés,hogy mit egyek? Mert rendes középsulis diák vagyok,tehát kapok 10órait,eszek a menzán és edzés után meg eszek 1 sajtos croissantot és 1,5l Janát délután. Este pedig próbálok lefekvés előtt egy 1,5 órával hamarabb befejezni az evést.

Rossz ez az étrend? Kérlek segítsetek nekem.

(Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett)

Nagyon szépen köszönöm az értelmes hozzászólásokat,és hasznos tanácsokat!


16f


2010. márc. 11. 20:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
mondjuk én futópadon futok,azt mondják az nem roncsolja annyira a térdet :S
2010. márc. 20. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!