Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelo dietas etrend lesz...

Megfelelo dietas etrend lesz ez, amit lejjebb leirok? 169 cm vagyok,60 kilo es 14 eves, sportom (masodsorban megjelenesem) miatt kene fogynom minimum 5 kilogrammot.

Figyelt kérdés

Eddig is egeszsegesem etkeztem,minden nap 2 1,5 oras edzesre jartam. Ugy varialnam at,hogy

reggelire gyumolcsturmixot(0,5%-os tejjel) innek ennek(amennyi jolesik)

reggeli edzes utan egy kocka csokit es valami jo szendhidratforrast ennek(pl.banan)

ebednek zoldseglevest,jo sok husit, valtozatos salata koretekkel vagy barna rizzsel

delutani edzes utan abonettre,puffasztott rizsre,zoldsegre-gyumolcsre szamolnek

Vacsoram meg eleg sokszor ki szokott maradni(az otkori keles miatt kb. mar 7 orakkor alszom),ha meg nem,akkor ott is valami lightosat,paradicsomsalatat,hasonlokat ennek, ha mindenzt jova hagynatok, esetleg kijavitanatok a hibakat,amik szerepelnek ebben az ezrendben:)!



2014. júl. 12. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
semmi szükséged nincs fogyásra
2014. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 0.5 százalékos tej az egy értéktelen kaja.

Gyümölcs fogyókúra idején értelmetlen

Edzés után kocka csoki, baromság, edzés után azonnal fehérje az jó. Olvasd el te is "A sárga kapszula" c. könyvet és soha többet nem lesz kérdésed a mitekkel meg a hogyanokkal.

2014. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!