Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a hasamról szeretnék...

Ha a hasamról szeretnék fogyni, akkor ha mindennap 20 percig hasizomgyakorlatokat végzek és persze odafigyelek az étkezésemre, vajon mennyi idő alatt fogyok kb.3 kg-t?

Figyelt kérdés
Igazából nem kellene sokat fogynom, csak vagy 3 kg felesleg van rajtam, ami nekem nem jó, mert én nem érzem így jól magam. 164 cm és 55 kg vagyok, tudom, hogy ez nem kövér vagy ilyesmi, csak a pocakom nőtt meg, olyan mintha kismama lennék...:-) Egyébként 24 éves nő vagyok. Odafigyelek az étkezésemre, este próbálok szinte minimálisan enni, és persze mindennap a hasizomgyakorlat. Mert innen szeretnék karcsúsodni, hogy jobban érzezzem magam a bőrömben. Szerintetek jól cselekszem így? Vagy mit tehetnék a cél érdekében? Hogy lehet ettől a pár kg-tól a leghamarabb megszabadulni? Csak azok írjanak légyszi, akik jószándékúak, kioktató, vagy otromba válaszolók kíméljenek! Köszönöm mindenkinek előre is!
2010. márc. 23. 18:57
 1/5 anonim válasza:

Javaslom ezt a cikket:

[link]

2010. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsönek: a kérdezö nem izompacsirta akar lenni, se nem hizómarha, hanem egy csinos nö, ezért e testépités nem igazán hasznos ötlet.


A kérdésre: keresd meg a you tube-on a Rubint Réka van 5 perced videókat, ott vannak hasizomgyakorlatok is, amik igen jók - csak formásabb leszel, de nem dijbirkózó alkatú. Nekem igen sokat segitett, pedig nálam sokkal rosszabb volt a kiindulási helyzet, mint nálad. Sok sikert.

2010. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
az első tényleg hasznos. a második meg menyjen és nyalja ki fitness réka seggét, mert az viszont szart sem ér
2010. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs.


Ha nem tudsz diétázni akkor legalább azt csináld meg hogy hatszor eszel egy nap 3 helyett az is segít (egy kicsit, csodár ne várj tőle)

2010. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétnaponta elég a hasizomgyakorlat, valamikor regenerálódnia kell az izmoknak.


Nem tudsz csak onnan fogyni ahonnan szeretnél, vagy mindenhonnan fogysz, vagy sehonnan.

2010. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!