Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mezítlábasok, vannak itt akik...

Mezítlábasok, vannak itt akik még télen is csinálják? Javaslatok?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Már kiskoromtól érdekel a mezítláb mászkálás, de kb. október után már elég hideg van nekem. Ma kíváncsiságból kipróbáltam milyen lehet télen. 1°C volt, egy papucsot azért vittem magammal. Az első pillanataban nem tűnt vészesnek, de 5 perc után eléggé kezdett szúrni az út, kiscit fájt is ahogy léptem. Fel kellett húznom a papucsot és a fél órás utamból csak 5 percet bírtam ki nélküle, de papucsban már egész kellmes volt, annak ellenére hogy zokni nem volt rajtam. Esteleg valami javaslat? Ti milyen talajon nem fáztok ilyenkor/ lehet edzeni rá valahogy, hogy jó érézs legyen ilyenkor is?

#mezítláb #barefooter
2015. dec. 28. 18:56
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Én idén télen kezdtem el mezítláb járni. Betonon az elején kicsit kellemetlen volt de füvön vagy hóban egész jó érzés.
2020. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Sziasztok. Rátalátam erre a kérdésre. Bocsi, érdemben nem tudok hozzá írni. Csak egyszerűen érdekel, hogy hogy csináljátok ezt a mezítláb járkálást. Rendesen elmentek mondjuk városba valahová? Vagy csak úgy ki? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Gyerekkoromban nagyon sokat jártunk mezítláb, de faluban laktam akkor még, és gyerek voltam, szóval nem volt ebben semmi különleges.
2020. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

szerintem igen, valahogy így

én pl. simán kimegyek a kopaszi gátra sétálni, nagyon kellemes

de vettem a biciklire a szöges pedál helyett is msáikat, az más kérdés, hogy esőben csúszik rajta a cipő, de mezítláb nem.

itt Budapesten max megnéznek

plusz lehet venni mindenféle barefoot, minimalst cuccot, skinners, vibram five fingrers, merell, igaz ezek nem teljesen adják vissza azt amit mezítláb járkáláskor érzel. cserébe nem kell félned az üvegszilánktól (skinnerssel pl ugrálni is lehet üvegszilánkon)

2021. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Otthon mindig mezitláb vagyok. Még télen is utálok zoknit hordani. A lakásból csak az erkélyre, és a folyosóra megyek ki mezitláb.
2023. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok pár éve kezdtem el mezítláb járni először melegebb időben de aztán fokozatosan hidegbe is. Nekem az jött be hogy nagyon hidegbe csak rövidebb időket töltöttem el aztán egyre hosszabbat. Egy idő után szinte mindegy volt mennyi időt vagyok mezítláb mert tökre megszoktam a hideget is. Picit mintha fejben dőlne el, az ember ha elhiszi magáról akkor menni fog. :)
nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!