Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 évesen szerintetek korai...

17 évesen szerintetek korai egy kreatin kúra? Olvastam a scitec oldalán Szász Máténál hogy ő 18-9 évtől ajánlja

Figyelt kérdés

1 éve edzek.Gondoltam egy kreatinkúrát kipróbálok milyen hatással van rám, vennék mellé tejsavófehérjét 2 adag naponta meg bcaa-t.

Mit gondoltok?


2010. márc. 25. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van lóvéd rajta!

Tuti látszódni fog, de ne csodálkozz rajta, ha kireped majd a bőröd egy-két helyen....

Ilyen kúrák közbe ez elő szokott fordulni, bár függ a bőrtípustól is...

én pl. fél éve járok, és már kirepedt a vállamnál, pedig semmit sem szedek.

Én azt mondom HAJRÁ, ha lenne rá lóvém én is így nyomatnám!

2010. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
17 éves vagyok egy éve edzek és kipróbáltam a kreatint .. szerintem nemsokat ér legalábbis rajtam nem dobott pedig tudatosan kajálok mindenből megfelelő mennyiséget ami alapfeltétel . de engem nem dobott meg .max annyit éreztem belőle ,hogy ha kicsit többet nyomtam belőle akor hányingerem volt edzés közben ... szerintem ha már van étrended akkor nézz inkább jóminőségű tömegnövelő után pl brutal gainer ,jumbo stb ha meg energizálót akarsz akkor egyértelműen hot blood ...de azzal télleg óvatosan...:D
2010. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. Szerintem még korai a kreatin kúra. Még ezél egalabb egy fél évet vagy még 1 évet. És azutan lehet. Szerintem a kreatin egy jo dolog én is hasznaltam. Nekem Be válot. amikor keztem szedni 75kg voltam és mikor abba hagytam 89 lettem. Oszt te tood. Ha ugy gondolod vágj bele. Én a kapszulást szedtem.

Szia

2010. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!