Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Túl hirtelen tettem le a...

Túl hirtelen tettem le a spárgát (azért is sikerült :D ) és most nagyon fáj a térdem alatti hajlat és a combom alsó része, és a vádlim :DDD nagyon :/// mit csináljak vele? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mai karate edzésünkön nyújtásban megint volt spárga, olyan, amit kpre kell, meg olyan, amit oldalra, de mikor vagy 3adszor csináltuk, végre sikerült oldalra teljesen letenni. Örülök, mert kb olyan lett a lábam, mint a cérna, nagyon könnyen rakom le, mind2 oldalra, de nem annyira jó, h k.rvára fáj, és így nem tudok kb rálépni se, nem hogy rúgni vele... mondjuk a térdemet is feketére rúgták... de ez jobban fáj. Mit tegyek, h jó legyen?

2016. febr. 5. 23:50
 1/1 anonim válasza:
én pont ezt csináltam! :D nekem is pont ezek a fájdalmak voltak, vettünk a gyógyszertárban Flexagil krémet ami egy csoda volt :D utána pár napig jégzselével kentem. látom régebbi a kérdés de azért ha ilyen van próbáld ki :D
2016. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!