Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend így megfelelő,...

Ez az étrend így megfelelő, vagy változtassak még rajta valamit?

Figyelt kérdés

Reggeli: teljes kiőrlésű kenyér (1-2 szelet) vékonyan megkenve vajkrémmel, csirkemellsonka, uborka, paradicsom VAGY paradicsomos hal teljes kiőrlésű kenyérrel.


Tízórai: 1 alma vagy 1-2 mandarin


Ebéd: natúr csirke vagy pulykamell, zöldség, rizs (az eddigi adagjaimhoz képest kevesebb)


Uzsonna: legtöbbször ugyanaz mint az ebéd, csak kevesebb hús és csak zöldség mellé, semmi rizs.


Vacsora: túró, zöldség, csirkemellsonka.


Kb napi 2-3-4 liter víz (edzéstől függ)


Férfi vagyok, 21 éves, 180 cm, kb 94 kg. A tömegem nagy része izomból származik, felesleg leginkább a hasamon van, ezt szeretném leadni illetve tovább formálni a testem. Szóval heti 3-szor járok súlyzós edzéseket csinálni, 3-4szer pedig minimum 30-40 perc bicajozás vagy futás. Szerintetek jó ez így, eredményes lesz, vagy még változtatni kell valamit? Hozzáteszem hogy olyan életmódról váltottam át erre, amiben semmi mozgás nem volt, fehér kenyeret is ettem, cukros italokat ittam, rendszertelenül étkeztem, és mindenfélét...ezért remélem hogy jó ez. Az egyedüli bűnözésem az, hogy a reggeli kávémba teszek 1 kiskanál cukrot, de erről nem tudok lemondani, édesítőt meg nem akarok használni.


Köszönöm a válaszokat :)


2011. márc. 2. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igy nagyon tutti. Gratulalok hogy ilyen felelossegteljesen kontrolban tartod az eleted. Keves korodbelirol mondhato ugyanez el.

A kiskanal cukor 1altalan nem veszes es jol teszed h az edesitoktol tavol tartod magad.

Csak igy tovabb! :)

2011. márc. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást :)
2011. márc. 3. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!