Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi étrendről szeretnék...

Az alábbi étrendről szeretnék véleményeket kérni. Tömegnövelés a cél, kezdő vagyok és 70 kg. Szerintetek megfelelő-e, változtassak-e rajta valamit?

Figyelt kérdés

1. étkezés: turmix (2 dl tej, 1 banán, 1 joghurt, 30 g zabpehely, Nitro Gold fehérje 15 g)

2. étkezés: 3 tojásból rántotta vagy tükörtojás, mindkét esetben olívaolajjal

3. étkezés: 100 g roston csirkemell + 300 g jázmin rizs (ha párolom olívaolajjal pirítom, ha főzöm, akkor Öntök rá étkezés előtt 1 evőkanállal) + 100 g zöldség (paradicsom - uborka - répa ezek nyersen, vagy párolt brokkoli, karfiol, illetve a mirelit zöldségkeverék néha)

4. étkezés: a változatosság kedvéért azt eszem, amit éppen otthon a család eszik, persze ha nem szemét kaja, de ez is főtt étel. Ha nem minőségi, akkor marad a csirke rizs.

5. étkezés: szintén csirke+rizs

6. étkezés: 3 db puffasztott rizs + 100 g cottage cheese


Edzésnapokon edzés előtt 15 g glutanátor, edzés után egy adag Hyper Mass 5000 + teszek hozzá 30 g Nitro Gold fehérjét.

Minden este lefekvés előtt még 15 g Glutanátort iszok.

Egy héten háromszor edzek.


2015. jún. 23. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Itt egy pár étrend, ezek profiktól vannak! :)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


Suli mellett. [link]


Változatos. [link]


Válogass Kedvedre! :)

2015. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a sok linket. Igazából én is áttanulmányoztam már ezeket és azok alapján próbáltam egyet összehozni magamnak. Próbáltam egy kicsit "hétköznapiasabbá" tenni a sajátomat, csak érdekelne erről mások véleménye is.
2015. júl. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!