Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Protein éjszakára?

Power Protein éjszakára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott. Mivel ez egy lassú felszívódású fehérje, ezért arra gondoltam hogy lefekvés előtt, illetve reggel fogyasztanám. Edzés után természetesen tejsavó (100%WPP) fehérje megy. Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2016. ápr. 4. 07:48
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem lassú annyira. Ebben is van tejsavó és a szója sem kimondottan lassú, csak lassabb mint a tejsavó. De a kazeinnél sokkal gyorsabb. Meg amúgy is felejtő a szója szerintem, de ebbe nem megyek megint bele, mert 5 oldal veszekedés lesz. Igyon mindenki azt amit akar.
2016. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy része szója szóval nálam felejtős lenne. Lefekvés előtt még a tojás is sokkal jobb választás ennél. Egyél túrót vagy van a Scitec-nél 100% casein complex elég jó áron.
2016. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kazein lenne a legjobb, de sajnos arra nincs most keret...:/
2016. ápr. 4. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyél húst.
2016. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 4. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább tojás legyen.A szóját meg írnám,hogy add a kutyának,de a kutyák háromszor olyan gyorsan elrákosodnak a szójától mint az ember,szóval kutyának ne add.
2016. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!