Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás! Hogy csináljam hogy...

Futás! Hogy csináljam hogy elég legyen a levegő?

Figyelt kérdés
A futást birna a lábam, a testem, de keves a levegő! Pár méter után kifulladok, hiába a orron-be, szájon ki, ugy még hamarabb végem. Légzés technikám allergológus nézte-nem a legjobb. Hogyan futhatnék jobban, elég levegővel?

#futás #kitartás #oxigén. levegő
2016. szept. 29. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapadztalatom,ha rákoncentrálok a helyes levegővételre,akkor ott a vége,elszédülök.

Csak fuss simán, előbb utóbb belerázódsz

2016. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mos kezdted a futást?majd idővel jobban fog menni a tüdő,sziv is hozzá kel szokjon még pont úgy int az izom meg az izületek.
2016. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szabályosan lélegezz. Az egyik lábadhoz számold és 2 lépésenát be 2 lépésen át ki fujod. Ha en elég akkor a tempód csökkentsd hozzá
2016. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kocogj, vagy sprintelj, a köztes a legnehezebb. Ha hosszú távot akarsz, amúgy sem szabad gyorsan futnod.
2016. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 fosfosfosfos válasza:
A futásban nagyon gyorsan fejlődik az ember. Én 3 hónap után 7kmt futottam megállás nélkül a nulláról kezdve. Minden másnap mentem és úgy kezdtem, hogy egy perc futás egy perc séta. Aztán váltottam 2 perc futás egy perc sétára stb. Androidos telefonra van program is ami számolja neked és szól mikor fuss, mikor sétálj. HIIT interval a neve.
2016. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! nem reg kezdtem a futast, de a terdem miatt szüneteltem is egy hetet. A 2000 metert kellene lefutni, legjobb idő ami jo volna 10perc, felvetelihez! ...Kb egy hónap mulva...
2016. szept. 29. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is megpróbálok inkább szabályosan lélegezni, levegővétel után egy kicsit bent tartani és csak aztán kifújni.
2016. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként 2 km 10 perc alatt lazán megvan, szerintem akkor is, ha a felét végigsétálod. (előző voltam)
2016. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

13perc alatt ment...felét sétalva...mivel levegő nélkül nem megy.... Ha levegő volna , sima lenne a 10 perc

Mindennap fussak, vagy jobb szünetelve, masnaponta?

2016. szept. 29. 20:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Heti 3-4-5x is lehet attól függ hogy jobb neked.Szedj vitamint is mellé.
2016. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!