Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újra elkezdenék futni. Ez a...

Újra elkezdenék futni. Ez a módszer beválna szerintetek?

Figyelt kérdés
Valamikor november végén hagytam abba a futást, mert már nagyon hideg lett és nem volt melegebb gatyám (tényleg... anya nem vett, de ez így is tuti tökre hülyén jön le xD). Télen minden nap hazagyalogoltam a suliból 3km-t meg tacx-oztam is hetente 2 alkalommal plusz aerobik meg ugye tesi órák suliban. Nade mivel a futás abszolút ignorálva lett, így úgy gondolom hogy a kezdő 10 km-es [link] edzéssel próbálom meg visszanyerni a formám, így a jó időben. Nagyon hajlamos vagyok a hirtelen savasodásra még amikor jó kondiban is vagyok, pláne hidegebb időben, ráadásul most ugye olyan, mintha kezdő lennék (4 évet sportoltam eddig versenyszerűen) A kérdésem az lenne, hogy ez szerintetek beválna? Illetve mi a véleményetek erről a helyzetemről?

2017. febr. 12. 19:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!