Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kineznek az edzoterembol?

Kineznek az edzoterembol?

Figyelt kérdés
Par napja kezdtemel edzoterembe jarni. Rajtam kivul mindenki vekony, feszes, izmos. En meg vagy 15 kilotol akarok megszabadulni, ugyhogy gondolhatjatok, hogy nemvagyok egy modell alkat. Hurka itt hurka ott. De szeretnek ezen valtoztatni. Az edzom nemmindig tud velem eljonni, igy megyek egyedul is. Nagyon rosszul erzem magam, ahogy ramnez ek az emberek. Lehet, hogy semmi nincs benne, de azt erzem, hogy engem neznek mikozben futok es remeg a haj rajtam. Pont a futopad mogott van par taposogep es bicikli. Meg a rengeteg tukor.. Ti, akik edzoterembe jartok, hogyan neztek egy ilyen kis kezdore!?

2017. febr. 15. 00:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

paranoia=a fontosság érzésének hamis illúziója.

vagyis a jó csajok vannak megbámulva,nem a dagik.

kinézve meg nincs senki,inkább láthatatlan.

de ha elismerést és figyelmet akarsz,akkor ne futkározz a teremben,hanem menj a guggoló állványhoz és guggolj,edz rendesen alapgyakorlatokkal.

akkor mindenki látni fogja,hogy valóban edzeni jöttél,nem pedig lelkiismeretet megnyugtatni alibivel.

2017. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az, aki végigmegy itt a válaszokon és nyomogatja a dislike-ot, de az egy címeres lúzer.
2017. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!