Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelem tanulása?

Önvédelem tanulása?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni önvédelmet tanulni,mert már elegem van abból hogy beszólnak rámtámadnak az utcán..Minden hónapban van 1 ilyen eset velem és nem tudom sose elkerülni pedig tényleg az ég egy adta világon nem csinálok semmit..Na most nekem mondta az egyik barátom hogy ő a Thai boksz-ot ajánlja minden téren.Nekem igazából arra lenne szükségem,hogy ilyen helyzetekben meg tudjam védeni magam.Az a baj,hogy 0 a harctudásom mert sosem jártam ilyen eddzésekre.Így mit ajánlotok ti,milyen küzdősportot?

2017. febr. 21. 00:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek inkább box, mert azt gyorsabban tudod használni.

Ezekre akik meg azt mondják hogy semmit nem ér ne hallgass, csak azért mondják mert ők lusták (vagy félnek) járni valamire!

2017. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmilyen felszerelés nem kell elsőre, menj le és nézz meg egy edzést. Jó a thai box de nem jobb mint a sima box, sűrített levegő egy 17 éves kissrác aki volt pár edzésen és ezért dicsérgeti. Ettől függetlenül jó, csak érdemes megnézni a többi eléthető edzést is. A thai boxra jellemző a keménykedés, arcoskodás, közepes kézmunka és jó lábmunka. A box kevésbé brutális, inkább technikás, sokkal jobb kézmunkával, igaz rúgás nincs benne de alapnak nem is kell.
2017. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Thai Box, mert agresszív és rohadt jól tud támadni, de például a Boxszal ellentétben kiváló a védelme is"

Ez azért így nem teljesen igaz :DDD Box sokkal hatékonyabb az utcán,thaiboxnak meg nem sok védelme van :D

2017. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!