Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 400 kcal leadásával...

Napi 400 kcal leadásával tudok fogyni? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

60 valahány kiló vagyok.

Nem szem egészségesen, de nagyon ritkán eszem szemét kaját. (meki, chips)

Ha hihetek az edző gépemnek, nagyjából 400kcal-t adok le naponta.



2017. júl. 19. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tested már azzal is kalóriát fogyaszt, hogy életben vagy, szabályozza a tested hőmérsékletét, működnek a szerveid stb..nem is keveset. +ehhez a 400 kalória amit lemozogsz az nem olyan sok...de attól függ hogy fogysz-e, hogy kevesebb kalóriát viszel-e be mint amennyit elhasználsz..ezt meg nem tudjuk.
2017. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
50%
Ha ezzel kalória mínuszban leszel akkor fogysz. De ha szarul kajalsz, akkor nem leszel így sem mínuszban. Tehát etrendfüggő.
2017. júl. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
50%
Sokan futnak naponta és ennél több kalóriát használnak fel, és mégsem fogynak semmit évek óta. És miért nem? Mert nem úgy kajalnak.
2017. júl. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha napi 100kcallal kevesebbet fogyasztasz évi 6 kilós fogyást eredményezhet. 24 kiló a te esetedben egészen sok 36 kiló az betegesen kevés szerintem 4 hónap alatt elérheted a kívánt súlyt.
2017. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Az hogy nem eszem egészségesen, nem azt jelenti, hogy egészségtelen vagyok, csak hogy házi kosztot eszem :D de elkezdtem az étrendemen is változtatni. Mindenkinek megy a zöld pacsi!

2017. júl. 23. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!