Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg az állásbó...

Hogyan tanuljam meg az állásból hidat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megtanulni de sajnos eddig nem sok sikerrel jártam.Félek hogy fejre esek.Valaki ismer valami biztonságos módot a megtanulásához?

2017. aug. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
a fegyencedzésen benne vannak a rávezetői.
2017. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Falnak vagy bordásfalnak háttal legyél, és kapaszkodj közben a falba.
2017. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha félsz az a baj,hogy nem fog menni.Tapasztalatból mondom.Bízz magadban.És ha ágyon vagy matracon csinálod az sem fáj ha úgy esel fejre,hogy a kezeddel kicsit tompítod az ütést tehát hogyha már leért a kezed.Viszont nagyon könnyen megsérülhetsz tehát én azt mondom,hogy míg nem megy biztonságosan addig csak matracon egy felnőttel vagy földön is csinálhatod de azt meg főleg csak szülőddel vagy akár egy tanárral.Mert ha úgy esel fejre abból is lehet baj,de a legkönnyebben a csuklód sérülhet meg.Az én bal csuklómmal amúgy is gondok vanank egy régebbi sérülés miatt szóval ha én kb.1-2 órán keresztül csinálom elfárad a kezem és a csuklóm is nagyon fáj.Bár ez szerintem mindenkivel elődordulhat.Nekem fél óra alatt sikerült is megtanulnom,úgyhogy hajrá.De tényleg csak óvatosan ;)
2017. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig hajolj hátra, amíg biztosan érzed, h nem esel fejre. Szép lassan egyre jobban hajolj hátra.
2017. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!