Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Influenza kiheverése után...

Influenza kiheverése után mikor tanácsos kimennem újra futni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 16:18
 1/5 anonim válasza:
Influenza kiheverése után a láztalanodás után legalább 3 nap - 1 hét. De kétlem, hogy most influenzád volt, arra 40 fokos láz, izomfájdalmak jellemzők, és még nincs szezonja, nincs ilyen vírus az országban. Más légúti betegség után, ha nem voltál nagyon lázas, akkor, ha jól érzed magad, már mehetsz futni, de először ne terheld nagyon meg magad.
2017. okt. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy amikor elmúlt a làzam, màr lehet futni, de elsö alkalommal keveset, és lassan
2017. okt. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ne akard már az orvos szavait felülbírálni. Volt 40fokos lázam...


Utolsó: köszi, de szerintem még várok egy kicsit, mert már láztalan vagyok de kicsit fájnak az izmaim, ízületeim :(

2017. okt. 11. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még gyengélkedsz persze ne fuss. Hanem amikor jobban leszel, és az elsöt futod, akkor lenne léyeges, hogy ne hajszold magad, hanem lassan fuss és keveset
2017. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így lesz :)
2017. okt. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!