Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha most ilyen alakom van,...

Ha most ilyen alakom van, lehetséges, hogy edzéssel és jó étrenddel? 14/L

Figyelt kérdés

Ugyanilyen alakom van(felső) és ilyen alakot szeretnék(alsó). Lehetséges? :-)

[link]


2014. dec. 14. 16:50
 1/9 anonim válasza:
Én nem vagyok ugyan otthon az ilyesmiben, de sztem ha kitartóan csinálod az edzést és az ehhez összeállított diétát, bármi lehetséges :) Hajrá :)
2014. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sportolással és megfelelő étrenddel( kerüld a cukros, zsíros ételeket). Legelőször is járj el futni, az a lényeg hogy több kalóriát égess el mint amennyit beviszel. 14/f
2014. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehetséges, az alsó képen lévő nem egy nagy durranás (főleg, hogy úgy látszik, behúzza a hasát, plusz nem sok izom lehet rajta).

nem tudom mennyit tudsz az edzésről és a jó étrendről, de ajánlom a sárga kapszula elolvasását, abban rengeteg információ van az egész anyagcseréről, biztosan tlaálsz választ a kérdésedre.

2014. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár perc van a két kép között, felvett egy sötétebb nadrágot (fekete kicsinyít), és behúzta a hasát. Sokkal jobb alakod kehet, ha mindent jól csinálsz.
2014. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve másik helyre állt, hogy jobbak legyenek a fények.
2014. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bence ezt ugye te se gondoltad komolyan :D


Tény, hogy a ruha és a fény rohadt sokat tud javítani a dolgokon, de itt azért nemcsak erről van szó.


De jó étrenddel és edzéssel lehet ilyen alakod.

2014. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig az előtte-utána képek nagy rész így készül, nem biztos, hogy ez is, de nekem úgy tűnik.
2014. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, de itt azért van zsírleadás is szerintem (csipőcsontnál, bordáknál az úszógumik). De hát ki tudja biztosan...
2014. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De abban megegyezhetünk szerintem, hogy azért sokat nem fogyott, csak kis trükkökkel rejtette a kilókat.
2014. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!