Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mellizmom nem fejlődik?

A mellizmom nem fejlődik?

Figyelt kérdés
17 vagyok már másfél éve edzek, minden izomcsoportom szépen fejlődik, nő és erősödik is kb. 3-szor nagyobb súlyokkal dolgozok mint mikor kezdtem az edzést. Kivétel a mellizmom, ami alig fejlődik és erősödik. Amikor elkezdtem 40kg-ba tudtam fekvenyomni most 1.5 év után tudok 60ba. Nincsen valami ötletetek miért lehet ilyen gyenge? Esetleg heti kétszer kéne edzeni, vagy edzés módszert váltani?

2018. márc. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális az hogy 1,5 év alatt 20 kg-ott javultál.Étrend rendbe?Valószinű igen ha másban fejlődsz.Ezek után lehet mell edzés nem jó.Rossz végrehajtas fekvenyomásnál.Vagy nem megfelelő gyakorlatok.Vagy genetika.
2018. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy rossz étrend meg egy stresszes életmód simán produkálhat ilyesmit.
2018. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi írtunk annó egy cikket, a lényege, hogy a fekvenyomást neked kell "mellizom gyakorlattá" tenned. Hiába nyomod, ha az első vállad, tricepszed sokkal nagyobb terhelést kap mint a mell izom... Ilyen esetben a fekvenyomás nem is mellizom gyakorlat lesz számodra, amiből egyértelműen következik, hogy a melled nem fog fejlődni. Tanulj meg kis súllyal mellizomból fekvenyomni. Figyelj arra, hogy a negatív szakasz /mellkasra engedés/ lassúbb legyen mint a pozitív /kinyomás/. Sokaknál ennyi kis "trükk" már megoldja a problémát.
2019. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!