Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futástól vékonyabb lehet a lábam?

Futástól vékonyabb lehet a lábam?

Figyelt kérdés
Nem tartom magamat kövérnek (14L 160cm 44kg), de a lábaim az utóbbi hónapokban megvastagodtak és engem ez nagyon zavar, esetleg heti 4-5 alkalommal egy fél órás futás segíthet? Örülnék pár tippnek :)

2018. ápr. 12. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A futás önmagában nem fog segíteni, az ahhoz kevés. ráadásul te most fejlődő korszakodban vagy, tehát a tested változása genetika.

De nem reménytelen a dolog. ha sportolsz rendszeresen, formásabbá teheted magad akkor is, ha elkezdesz vastagodni. Én 12 éves korom óta sportolok, csak nekem a sport miatt elég izmos lett a lábam és emiatt kissé vastag is lett. De a formája miatt inkább formásnak látszik mint vastagnak.

Tehát a futásnak kicsit több kell és rendszeresen.

16L

2018. ápr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno mikor eröt vettem magamon, és végre kimentem futni lemértem a föbb testrészeimet. 700 meteres körpályán futok, akkoriban 3 kört szoktam futni, de egy kör alatt 3x belegyalogoltam. De elvoltam ott dél orakat. Fogytam 2 kg-t egy honap alatt (kb 10 alkalom), de nem éreztem a ruháimon, hát lemértem. Combból 8-8 cmt fogytam, sehonnan máshonnan egy cm-t sem. De ez emberfüggö.
2018. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

160/44???

és lábat akarsz vékonyítani?

az anorexia rovat a fogyiban van.

ha zavar hogy a fiúk elkezdtek megnézegetni,akkor ne járj feszülős farmerban.

2018. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1/3 köszi a válaszod, de még azt megkérdezném, hogy szerinted futás mellett mèg mit kéne sportolnom, ha szerinted ez nem elég? Ha megkérdezhetem te mit sportolsz?:))
2018. ápr. 14. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, én atlétikázom, de nem versenyszerűen, max suliversenyeken veszek részt.

A futás mellett érdemes még bicajozni, de úgy h nehéz terepen, vagy gyorsasági módon, ami igénybe veszi jobban a lábat. vagy konditerembe lábgépeken.

Azt kell figyelembe venned, hogy ha kevés gyakorlatot csinálsz nagy erővel, akk izmosodsz, ha sokat csinálsz kisebb erővel, akk inkább formában tartod, tehát neked az utóbbi kell.

Bár azt még nem tudom, h a lábad vastagodása az izom, zsír, vagy csak amilyen volt, úgy lett nagyobb?

2018. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!