Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el újra futni?

Hogyan kezdjek el újra futni?

Figyelt kérdés

Régen kb 4 évvel ezelőtt atlétizáltam. Rövidtávon voltam a legjobb és nem ment a legrosszabul. Pl a megyei versenyen csapatban 4. helyezés, egyéni 5 stb. Aztán egy időte abba kellett hagynom, volt egy idő amikor eléggé elhíztam kb 65 kiló letten 165cm magassággal. Most újra valamennyire formába vagyok, az utolsó mérésnél 58 kg voltam. Sportolok, pingpongozok. Még mindig megy valahogy, 2,5 km futás kb 15 perc alatt az osztállyal amikor megyünk ritkán. A 100m 9.85 mp.

Most újra van kedvem futni. A felszerelés van. Jó lenne ha tudnám növelni a távot és gyorsítani is kicsit hosszútávon, röviden gyorsabbnak lenni. A válaszokat előre is köszönöm. 16/L


2018. ápr. 28. 15:57
 1/1 anonim válasza:
100m 9.85mp??? Na ne már.
2018. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!