Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Titeket mi motivált a fogyásra?

Titeket mi motivált a fogyásra?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól, akiknek sikerült már nagyobb súlyfeleslegtől megszabadulni.


Fél éve 110 kg voltam, nekiálltam edzeni szénhidrátszegény diéta mellett és 2,5 - 3 hónap alatt le is ment 10 kg. Tisztában vagyok vele, hogy nagy része valószínűleg víz volt. A problémám az, hogy a "nagy életmódváltást" kb. 2,5 - 3 hónapig bírtam, utána egyszerűen elfogyott a motivációm és a kitartásom.


Mióta befejeztem, eltelt kb. 2 hónap és elég jól tartom a súlyomat, pár kilót ( 2 kg ) felszedtem és most újra szeretném kezdeni az egészet, viszont úgy érzem, hogy fejben valamin változtatnom kéne, hogyha hatékony és eredményes szeretnék lenni.


Titeket mi motivált? Hogyan voltatok képesek véghez vinni a kitűzött célotokat?


2018. okt. 10. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy normális diéta. Nem kell a szénhidrátot száműzni. Egyrészt az ideális táplálkozás esetén is az teszi ki a tápanyagok legnagyobb százalékát. Másrészt a legtöbben azzal laknak jól.

Kalóriákra figyelj. A változatosságra. Került a rossz szokásokat, nasit, gyorskaját, cukros italokat.

Nem kell szenvedni és akkor lehet tartani.

Neten vannak fenn minták, hogy egy 1500 - 1800 - 2000 kalóriás étrendbe mi fér bele. Nagyon sok minden!!!

2018. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a miből mennyit és hogyan egyek az ami érdekel, mert tisztában vagyok vele. Félre értetted a kérdésemet.
2018. okt. 10. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt egyszerűen nem tetszett már, amit a tükörben láttam, ezért elkezdtem rendesen edzeni + munkahely miatt sokat gyalogoltam is. Ekkor sok péksüteményt és egyéb szemetet ettem, de mégis fogytam szépen lassan. Aztán következett egy pénzügyileg nem túl sikeres időszak is, így konkrétan sokat enni sem tudtam, nem volt nehéz tartani a diétával járó kcal mennyiséget...

Lassan két éve edzek rendszeresen, igazából nincsen konkrét célom, bár mostanában gondolkodok azon, hogyan tudnék szintet lépni e téren.

2018. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2: nem értettem félre. Ha normális az étrendet, akkor nem éhezel és nem nehéz tartani, így nem is fogod feladni, abbahagyni.
2018. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!