Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket mi motivált a fogyásra...

Titeket mi motivált a fogyásra? Minden nap ugy kelek fel hogy ma nem esszem egy csomot de egyszerűen nem megy! Utána meg ha belenézek a tükörbe a sírás folytogat 😭

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem semmi bajom az alakommal, csak a mérleg zavar. Egyedül a mérleg motivál.
2018. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
velem is ez van :( gondolj arra,hogy szép vékony leszel,de ehhez idő és rengeteg AKARATERŐ kell!! Sok sikert!
2018. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fotozd le magad elonytelenul, majd nyomtasd ki. Nyontassegy olyan kepet, amilyen szeretnel lenni. Ezt a parost tedd ki tobb lathato helyre(legjobb a huto, konyhaszekreny).

Es mindig mikor enni akarsz olyat amit nme szbad, akkor gondolj arra h mitakarsz. Enni vagy szep lenni.

2018. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán érzek motivációt, de évek küzdelme után (mivel makacs vagyok s ha elhatároztam, hogy lefogyok, akkor nem adom fel akkor sem, ha igazából ez nem életem első pár tucat legfontosabb problémájának egyike) most eszem, amit és amennyit akarok és fogyok. Kicsit hülye érzés, de azért nem panaszkodom. Sokat dolgoztam azért, hogy idáig jussak, a régi életmódommal ez nem ment volna.


Mégis mi a gondod, miért nem megy? Nem kéne olyan nehéznek lennie, valamit bizonyára elrontasz, persze nem könnyű, tudom én.

2018. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnőtt a hasam, narancsbőrös a fenekem és combom. Már nem bírtam tovább, így belevágtam a diétába, már egy hónapja tartom.
2018. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a lényeg, hogy ne egyél sokat. Az számít, hogy mit eszel. Nem csoda, hogy kínszenvedés a fogyás, ha éhezteted magad. Semmi értelme. Én 10 kilót fogytam úgy, hogy napi 5-ször eszek, sosem éhezem és néha még pizza, sütik, napi 25 grammos csoki is van közte:)
2018. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 kilót fogytam, nem éheztetem magam, csupán nem eszek szemetet és beiktattam napi 1 órás edzéseket. Jobb a közérzetem, nem vagyok fáradt és egyáltalán nem szenvedés a "fogyókúra". Ehetek bőven, akár este is, ha éhes vagyok. Nem jön rám egy deka sem... :)
2018. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kelj fel úgy minden nap, hogy "ma eszem egy csomó finom, laktató, de egészséges ételt, és egy órát mozgok"!

Az étrend a kulcs - több rost, vitamindús ételek, fehérje, minél kevesebb cukor, adalékanyag, gyorsan felszívódó szénhidrát (liszt, krumpli, fehér rizs), műkaja.

2018. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
engem az motivál, hogy szakításkor az exem azt mondta, szép lennék ha férfinek születtem volna.
2018. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A doktor azt mondta, hogy vagy lefogyok, vagy megdöglök mint egy kutya. Aztán lefogytam.
2018. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!