Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téged mi motivált a fogyásra,...

Téged mi motivált a fogyásra, edzésre? :. D

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy titeket mi motivált? Magadért kezdtél bele vagy teljesen másért? Esetleg valami fura dolog motivált? :D

Válaszokat köszönöm!



2017. nov. 1. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamért. Hogy jobban nézzek ki, izmosabb és erősebb legyek, egészségesebb és fittebb legyek, javuljon a közérzetem, tudni akartam milyen érzés büszkének lenni a testemre ahelyett hogy szégyellném. Nem volt semmi más ezeken kívül.

19f

2017. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Hirtelen nyúltam sokat és nagyon vékony voltam :) ez három éve volt

17/F

2017. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a dühömet vezetem le futással.
2017. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az motivál, hogy három gyerkőcöt szültem, a legkisebbet 5 hónapja.Januárban töltöm a 40et, nem akarok egy szétfolyt anyuka lenni, föleg meg nem a terhességekre fogni a kinézetem.De amúgy magam miatt, mert úgy érzem jól magam.
2017. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fánkos pulcsi(szürke és nagyon pici fánkok voltak rajta szóval messzebbről úgy nézett ki mintha pöttyös lenne :D ) viszont L es volt a legnagyobb méret (nekem 3-4xl es volt a méretem) és többek közt ez volt az egyik indok.

Viszont sajnos nem vettem meg akkor azt a pulcsit és azóta se találtam meg :( pedig annyira tetszet. De legalább lefogytam :D

2017. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy szeretnék egy bnőt :D

20f

2017. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem az esküvőnk motivált. Volt rajta egy csomó felesleg. Elkezdtem nézegetni a ruhákat, és azt láttam, hogy az igazán szépek, mind a vékony lányokon vannak. A nagyobb méretű modellek között is találtam olyat, ami nem rossz, de nem akartam kompromisszumot. Időm volt bőven (1,5 év), úgyhogy ledobtam 22 kilót.

Így utólag a fotókat nézegetve, életem legjobb döntése volt. Nyilván "hercegnőnek" éreztem volna magam azon a napon dagin is, de nem hiszem, hogy így meg lettem volna elégedve azzal, amit a képeken látok.

És persze nagyon vigyázok is erre az eredményre, nem akarok visszahízni.

2017. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen úgy éreztem hogy ez a szintű zabálás nem normális és ha később gyereket akarok akkor nem ennyi plusz kilóval kellene kezdeni a terhességet majd. Mert akkor mi lesz a vége. A sportnál meg rájöttem hogy egy iroda kukacnak mint nekem ahol nulla a mozgás még nagyobb szükségem van a tornára. És ezzel iszonyú jól letudom vezetni a feszültséget. Nem kajával kell ezt tennem.
2017. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
45%
Pasik
2017. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Stressz.

Suli, családi problémák akkoriban. Két hónap alatt ment le 14kg.

Edzésre nem kellett motiváció, mivel magamtól jártam már régóta, azzal levezettem a feszkót.

De a sok stressz miatt, időhiány miatt az evések sűrűn elmaradtak, volt, hogy egésznap nem ettem semmit és csak azt vettem észre, hogy remegek, szédülök, gyenge vagyok.

Azóta felszedtem vmennyit, de most megállt és ezt tartom.

18/L

156/38(29kilóra fogytam, előtte meg 45 voltam).

2017. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!