Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Guggolást szoktam csinálni még csak három napja kezdtem a guggolást és 50-et guggolok ha majd fokozatosan növelem akkor a combom fog izmosodni vagy történni fog valami?

A guggolást szabályosan csinálom figyelek rá , hogy helyes legyen de nincs izomlázam utánna

Két hete csináltam egy edzést akkor volt izomlázam de most már semmi

Miért van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: guggolás, izomláz, edzés, kéthete, nincs izomláz, két hete, 50-et, növelem, naponta

jan. 31. 12:00  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Hogy ha ülök és felhúzom a lábam akkor érzem a combomban h feszül és fáj de ennyi.

Csak azért szeretném a combomat edzeni mert vékony és hogy kicsit formásabb legyen

# 1/3Időpont jan. 31. 12:07 Privát üzenet
Nem fog tőrténni semmi, én is csinálom már 2 hónapja.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 31. 12:35 Privát üzenet
Ez most komoly? 😂😂

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 31. 12:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen teljesítménynek gondoltok egy 200 kilós guggolást?
Ha guggolást csinálok attól a combom is erősödik vagy nagyon feltűnően nő az izom?
18-èves lány vagyok kb 47-kg es 145-cm Elkezdtem fogyozni de mar most alig megy edzek is mellette Az arányokat fokozatosan vagy nagyot emeljem meg? Marmint az ètel bevitel csökenteset?
Érkezés váltás mellé, hogy vezessem be fokozatosan a mozgást?
Ha kevesebbet eszem, és naponta megcsinálok pár felülést, guggolást és fekvőtámaszt, akkor a zsír el fog tűnni vagy izommá alakul?
Ha napi 80-100 guggolást csinálok saját súlyal akkor azzal mit érek el?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!