Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz az allokepessegem!?

Rossz az allokepessegem!?

Figyelt kérdés
Voltam kardiologusnal, terheltek is es kozoltek hogy a szivemmel minden rendben, vernyomasom is jo, de megis rosszul lettem a vegere es lekellett fektetniuk, azt mondtak rossz az allokepessegem. A kerdesem az lenne hogy mostanaban szex kozben neha lelankad es ugyan azt erzem mint futas vagy bicikli kozben hogy nyom a mellkasom es rosszul vagyok(szedules, magas vernyomas), ha javitok az allokepessegemen akkor ez a problema elmulik? Voltam kardiologusnal es lent is mindnen rendben talaltak.Kondizni heti 5x jarok, azota ritkabban van merevedesi problemam, de kardiozni, allokepessegemen javitani meg nem kezdtem el. Ha elkezdem akkor a merevedesi zavarom is lehetseges hogy elmulik?

#szex #kondi #kardio #allokepesseg
2019. márc. 30. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető igen, hogy az állóképesség javításával ez megszüntethető. Mióta jársz kondizni? Ha nemrég óta, akkor nem sok ez a heti 5 alkalom? Nem lehet hogy túljajtod magad? Mert ez is stresszforrás a szervezetnek ha hirtelen sokat sportoltatod. Esetleg lelki eredetű lehet az amit írtál hogy magas vérnyomás, merevedési zavar.

Kardiózás mindenképpen jót tesz, fokozatosan felépíteni az állóképességet, én csakis ezután, vegyíteném bele a kondizást.

2019. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, elirtam, 4x jarok 1-1,5 orakat, es az 5x napom lenne kardio, meg meg plusz 1 nap lenne(szemelyi edzo rakta ossze nekem, 3 honapja kondizok.
2019. márc. 30. 07:58
 3/5 A kérdező kommentje:

Most nezem hogy sok mindent elirtam, szoval:

+Heti 4x jarok kondizni

+Plusz 2 nap lenne karddio, amiket eddig kihagytam

+Urologusnal is jartam es o mondta hogy ott lent minden rendben.

+Lelki eredetu nem hiszem hogy lenne mert szeretem es kivanom a paromat, es ha sima oral vagy kezimunka van akkor csak fekszek vagy ulok, es olyankor kemenyen mereven all vegig(olyankor nyilvan nem terhelem magam)

+Csak akkor jon elo ez neha ha szexelunk, es mozognom kell kozben.

2019. márc. 30. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkó csináld fekve! Vagy a fekvőképességeddel is baj van?
2019. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen fekve mar nem is csinaljuk, mert akkor 100%osan nem lesz kemyenyen merev......
2019. ápr. 1. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!