Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 naponta fussak, vagy minden...

2 naponta fussak, vagy minden nap? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egészséges életmód gyanánt keztem el futni, és az az igazság eléggé bejött. (24F) Mikor futok este, másnap már várom mikor futhassak. Imádom mikor vége a köröknek megállok, lüktetek és eláraszt ilyen forró érzés. I am addicted. De minden lehet túl monoton lenne nem? Illetve létezik ilyen standard x km, vagy egyedi kinek mennyi esik jól, persze erőnléttől kortól nemtől is függ, de mennyi számít jónak egy futáskor? 2-4-6 km Ki mennyit szokott? Köszi a válaszokat!!

2019. júl. 8. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Futhatsz minden nap, nem szükséges pihenőnap mert annyira úgy se tudod ezzel terhelni a szervezeted, hogy pihenőnapra legyen szükséged.
2019. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor futok (tehát nem nyáron, olyankor munkába bicajozok, ez oda-vissza 26 km, 75-80 perc alatt), akkor kétnaponta (mondjuk így inkább, hogy heti háromszor) 7 km-t futok 40-42 perc alatt. 41/F 180 cm/100 kg.


Emellett heti kétszer cselgáncs.

2019. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Heti 4-5 alkalom, mindig 7km.

40/N

2019. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Én kétnaponta szoktam 3 km-ert, de azért növelni fogom, csak ugye most kezdtem.
2019. júl. 8. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Fontosak a pihenőnapok, mert akkor regenerálódnak az izmok. Én kétnaponta (ha van rá lehetőségem) szoktam futni 14-16 km-t.
2019. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, értem, szép teljesítmény
2019. júl. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!