Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 22 éves lányként zerorol hol...

22 éves lányként zerorol hol érdemes elkezdeni programozni tanulni?

Figyelt kérdés
Az lenne a célom, hogy stabilan 400-500at keressek 3-4 év után. Bármit megtanulok:)
2020. jún. 11. 22:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Mi megéltünk így és boldog vagyok sokal boldogabb mint a gazdagabb osztály társaim.
2020. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
Volt egy gazdag osztály társam aki folyton drogozot, végén öngyilkos is lett.
2020. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDD


Oké, persze. Én is ismerek olyat, aki nem dohányzott, mégis tüdőrákos lett. De ez még nem példa arra, hogy dohányozni szabad.


Lehet itt pattogni, de a tény az tény. Keresned kell egy normális összeget ahhoz, hogy stabil alapot adj a családodnak, mert a szeretet nem laktat, nem vesz cipőt, nyelvvizsgát, lakást, egyetemet. Kell,az élethet, fontos a szeretet, de nem csak az. A pénz is fontos, és lehet itt romantizálni az élet értelmét, attól még kva fontos, hogy keress, mert ebből van minden. És igenis sokan vannak és lesznek programozók a pénzért. Ahogy sokan lesznek orvosok, jogászok és egyebek is a pénzért. Mert ez is egyfajta fontos szempont, ami alapján az ember munkát keres, szakmát választ. A rózsaszín habcukorfelhő naivitásotok meg már-már szánalmas. Mégsem ment akkor át a lényeg abban a putriban, ahol felnőttél. Anyádék hibája, hogy nem adták meg az alapokat neked, és a tiéd, hogy még nem szűrted ezt le, mint lényeget!

2020. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

#33

Nem drága,szerintem te vagy a buta gondold végig az életed mivel telik.

Elmész dolgozni és egy olyan munkát csinálsz amit utálsz ez teszi ki az életed 40 százalékát,majd mikor rájössz 80 évesen ,hogy az életed csupa olyan dologal ment el amit utálsz, akkor már hiába fogsz sírni.

Gondolj bele mennyire manipulálnak téged a pénzel nem veszed észre bármit meg tennél érte ,te vagy az a fajta aki még embert is ölne egy kis pénzért,nah ez a szánalmas.

Én akkor tanulnák programozonak ,ha a programozás érdekelne,de nem érdekel kicsit sem.Sajnálak téged hogy egész életedben azt fogod csinálnod amit utálsz és a végén mikor rájössz majd mennyit szenvedtél ez miatt hiába mert az életet nem vehetsz pénzért cserébe.


Dalai Láma szavaival élnék:

Az emberek feláldozák az egészségét,hogy pénzt keressen.Aztán feláldoza a pénzét,hogy visszaszerezze az egéségét.Mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban ,hogy elfelejti élvezni a jelent:az eredmény az ,hogy nem él sem a jelenbe sem a jövőben.Úgy él mint ha sohasa nem halna meg,és aztán úgy hal meg hogy sose élt igazán.


Sok sikert a boldogtalan életedhez.

2020. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

#33

Minek kell egyetem alatt gyereket vállalni ,miért nem vállaltál utána ,és akkor nem lenne probléma.

2020. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#33

Kérlek édesanyámat ne vedd a szádra ,én se vettem a számra a te gyerekeidet.

Peddig eltudom kébzelni,hogy elehetnek azok a gyerekek kényesztetve.

Tipikusan az a nő lehetsz aki pénzt ad a gyerekeinek ,de szeretetetet nem ,mert szerinted pénzel mindent meg lehet oldani.

2020. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Mellesleg az analízisen szeretnek elvágni mindenkit (igen, baromi nehéz, ha nem érted, tuti nem mégy át), de az életben soha nem fogod használni, hacsak nem fogsz jelfeldolgozó rendszereket programozni."


24: Na, te sem érsz egy árva forintot sem, ha ekkora hatalmas nagy baromságot egy ilyen témájú fórumban el mertél sütni.

Még portásnak se vennélek fel.

2020. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Téged se
2020. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Dolgoztam már portásként is suli mellett nyugi.

És te csináltál valamit ,valaha is?

2020. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
#37 Akkor kérlek sorold, hogy egy átlagos programozó, aki web rendszereket, üzleti, irodai programokat készít, mihez használja a deriválást vagy az integrálást?
2020. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!