Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok megmagyaráznátok hogy...

Lányok megmagyaráznátok hogy miért hordtok harisnyát, mikor kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy teszteltem a női harisnyát. Nulla fétissel, nulla meleg hajlmamal, és nulla buzulással. Megrendeltem a rossman oldalról egy bellinda fekete harisnyát. Arra voltam kiváncsi, hogy nyáron miért hordanak annyian harisnyát? Mire jó az a vékony anyag?


15 perce van rajtam de rettentően kényelmetlen rajtam. Rá tapadt a lábamra, felvettem rá egy farmert és rohadt gáznak érzem. Érzem hogy rajtam van a harisnya.


A harisnyás férfiaktól is ugyanezt kérdem mint a lányoktól. Mire jó? Ti direkt ezt szeretitek? Vagy csak itt trollkodtok? Mindjárt le is veszem magamról, mert nagyon sz.r.


A tesztelésem célja az volt, hogy ne írjanak ki ide baromságokat az oldalra, mert nem fedi a valóságot. Sokan istenítik a harisnyát.



23F



2021. jan. 14. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak nájlon haeizsnya van a világon. Én imádom a külömböző, szép színű, bohókás kötött harizsnyákat. Nyáron vedzek szoknyát és harizsnyát nem, mert megsülök benne, télen pedig veszek, hogy ne fázzak a szoknyában.
2021. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
90%
Vissza néztem milyen harisnyát adnak a rossmanban 549-forintért Bellindából. Ne csodálkozz! Kiválasztottad a leg sprődebb, alsó polcos harisnyát! Bár igazad van, nem melegít, vagy csak módjával, de 20 denes harisnyától nem is kell elvárni. Nyárra meg vannak vékonyabbak aminek esztétikai szerepe van.
2021. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem kényelmes, melegít, jól néz ki és praktikus is. Egyetlen egy dolgot nem szeretek benne, hogy vigyázni kell rá, mert könnyen sérül. Más gondom nincsen vele, én sokkal szívesebben hordok harisnyát mint pl. nadrágot, ruhát/szoknyát pedig szinte kivétel nélkül csak harisnyával veszek fel. Jó méretű és jó anyagú harisnyát kell venni, akkor olyan érzés mintha nem is lenne rajtad semmi.
2021. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
81%
Ne dőljetek már be ennyien ennek a szánalmas fétises csávónak ez már ki tudja hányadik verzióval áll elő csak a harisnya legyen a téma.
2021. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nekem nemkényelmetlen.
2021. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
78%

Lol a harisnyás férfi evolúciós fejlődésen ment keresztül eddig pártolta a harisnyát , hogy télen nagyon hasznos most meg ellene van 😂

Ki égetsz öcsi 😂

2021. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ostoba vagy és beteg. Inkább olvass egy könyvet.
2021. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
85%

3. Le is szaggattam magamról és ment a kályhába.


Műanyagot égetsz...?

Ugye tudod, hogy súlyosan egészségkárosító amit művelsz? Meg is ütheted a bokád érte (jogosan). Remélem többet nem fordul elő és figyelni fogsz a környezetedre is...

2021. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
94%
Mert télen annyit pont melegít, hogy felvegyek vele szoknyát. Illetve ahogy már többen is írták szexi.
2021. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, én pont az ellentettjét tapasztaltam, amikor barátnőm panaszkodott a harisnyáról és nem hittem neki. Kérlelt, hogy vegyem fel helyette. Őszintén, kellemes csalódás volt! Mondjuk hangsúlyozom, csak kb 5 percet ha volt rajtam, de ha nő lennék én tuti mindig harisnyában lennék. Rugalmas az anyaga és szabadságérzetet ad a merev nadrágokkal szemben. Szóval továbbra sem értem mi a gáz vele.
2021. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!