Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok megmagyaráznátok hogy...

Lányok megmagyaráznátok hogy miért hordtok harisnyát, mikor kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy teszteltem a női harisnyát. Nulla fétissel, nulla meleg hajlmamal, és nulla buzulással. Megrendeltem a rossman oldalról egy bellinda fekete harisnyát. Arra voltam kiváncsi, hogy nyáron miért hordanak annyian harisnyát? Mire jó az a vékony anyag?


15 perce van rajtam de rettentően kényelmetlen rajtam. Rá tapadt a lábamra, felvettem rá egy farmert és rohadt gáznak érzem. Érzem hogy rajtam van a harisnya.


A harisnyás férfiaktól is ugyanezt kérdem mint a lányoktól. Mire jó? Ti direkt ezt szeretitek? Vagy csak itt trollkodtok? Mindjárt le is veszem magamról, mert nagyon sz.r.


A tesztelésem célja az volt, hogy ne írjanak ki ide baromságokat az oldalra, mert nem fedi a valóságot. Sokan istenítik a harisnyát.



23F



2021. jan. 14. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
Mindegy mireg húzom. Leteszteltem csak. Arra a megállapodásra jutottam hogy akik ebben flangálnak azoknak kínszenvedés.
2021. jan. 16. 16:08
 32/74 anonim ***** válasza:
92%
unalmas vagy kérdező
2021. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező te tényleg nem futsz százon:

"Nem értem miért kell ilyent hordani. Ez beteges!"

A világon több száz millió nő hordja. Már miért lenne mind 'beteges'?

Szerintem nézesd meg magad...

2021. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
16%

33!

Az lehet hogy mindegyik hordja, na de minek?

Ez itt a nagy kérdés!

Sokuk nadrág alatt ahol nem is látszik és mint itt megtudtuk a sok észkombánytól mem is melegít.

Akkor minek hordják? A kérdező szerint meg nem is kényelmes, nem hinném hogy egy nőnek mások az érzései benne mint egy férfinek.

2021. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
77%
De melegít valamennyit még a legszrabb harisnya is.
2021. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
94%
Most tényleg úgy gondolod, hogy te itt és most ezekkel a kirohanásaiddal fogod a nőket meggyőzni eme ruhadarab haszontalanságáról? Hagyjukmár...
2021. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk az is igaz hogy ha fecskére veszed és nem szőrös lábra akkor megint más érzeted ad, de ez egy sima nadrágra is igaz, hogy a prémet le kell szedni és jé új világ tárúl elénk, már ami az érzetet illeti.
2021. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
21%
A hülyéket nem lehet meggyőzni a bolondságaik értelmetlenségéről, az igaz, de válasz sem érkezett a kérdésemre..
2021. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
94%
Nevettető dolog látni a primitív embereket ilyen kérdéseket kipakolni. :D Nem értem mit remélsz ilyenkor, kedves kérdező.. Hogy több milliárd harizsnya hordó nőszemély véleményét fogod megváltoztatni? Vagy mire számítasz?? A válasz nagyon egyszerű. Aki szereti hordani, az szereti. Aki azt mondja melegít, azt melegíti. Aki azt mondja kányelmes, annak kényelmes. Kész passz, ennyi, ilyen egyszerű!
2021. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
70%
Hát kb. ...
2021. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!