Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok megmagyaráznátok hogy...

Lányok megmagyaráznátok hogy miért hordtok harisnyát, mikor kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy teszteltem a női harisnyát. Nulla fétissel, nulla meleg hajlmamal, és nulla buzulással. Megrendeltem a rossman oldalról egy bellinda fekete harisnyát. Arra voltam kiváncsi, hogy nyáron miért hordanak annyian harisnyát? Mire jó az a vékony anyag?


15 perce van rajtam de rettentően kényelmetlen rajtam. Rá tapadt a lábamra, felvettem rá egy farmert és rohadt gáznak érzem. Érzem hogy rajtam van a harisnya.


A harisnyás férfiaktól is ugyanezt kérdem mint a lányoktól. Mire jó? Ti direkt ezt szeretitek? Vagy csak itt trollkodtok? Mindjárt le is veszem magamról, mert nagyon sz.r.


A tesztelésem célja az volt, hogy ne írjanak ki ide baromságokat az oldalra, mert nem fedi a valóságot. Sokan istenítik a harisnyát.



23F



2021. jan. 14. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 krisztamnk ***** válasza:
75%

Ha valaki jól teszi föl a kérdést, eléri a célját: ezesetben a provokáció hatott, a kérdező háromszor annyi válaszban olvashatta leírva a lényeget, mint más ugyanilyen témájú kérdéseknél: a "harisnya" szót :-)

Fétis és aberráció nagyon közel állnak egymáshoz, csak óriási a különbség köztük... Mi meg 41-en jól beleugrottunk itt a polémiába.

2021. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
83%
Nocsak, egy értelmes (nő?) végre közöttünk?
2021. jan. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
90%
Bizony-bizony, jól behúztam mindet a csőbe.☺️
2021. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 krisztamnk ***** válasza:
92%

42-es: többen is vagyunk itt, igen. Nők ÉS értelmesek is egyben ... :-)

De hogy a kérdező is örüljön neki: igen, én szeretek harisnyát hordani és engem melegít is :-) Nem mindegy persze milyen vastag, de az biztos, hogy méretben és minőségben csak jót érdemes hordani! Amit vettél Bellinda 20-as az nagyon gáz, a választék alja ... De most már legalább te is tudod :-(

2021. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
83%
Jó van na, nem pejoratív értelemben mondtam! Mert eddig azt hittem itt csak aberrált faszik és magukat nőnek kiadó faszik írogatnak.
2021. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
86%
Én combfixet szoktam felvenni max 15deneset és azért mert csinosabbnak érzem tőle magamat, számomra kényelmes na meg pasimnak is bejön. Szoknya alatt meg nem látszódik harisnya vagy combfix
2021. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
92%

Én imádom mert kényelmes és jól is néz ki. Szőrös és szörtelen láb között ég és föld a különbség. meg árban se mindegy. én pl kínaiban veszek 1000 forint felett, de van egy igazi prémium is ami 11 ezer volt és ott is nagyon érződik a különbség.

26/N

2021. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
88%
azért hordok mert olyan munkahelyen dolgozom ahol szigorúan előírják miben mehetek dolgozni. az egyenruha: testszínű harisnya térdig érő fekete szoknya fehér blúz magassarkú. sokszor nagyon nem kényelmes de ennek ellenére egyetértek ezzel az egyenrucival. nő létemre öltözzek nőiesen csinosan!
2021. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Uram atyám! Vissza olvastam a kommentek összesét amig nem voltam fent, látom rengeteg a látens homokos.
2021. febr. 3. 08:56
 50/74 anonim ***** válasza:
49%

No meg az írástudatlan...

A fennt kettő n-el írják barátom.


A férfiruhás nőket is ebbe a kategóriába sorolod?

2021. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!