Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok megmagyaráznátok hogy...

Lányok megmagyaráznátok hogy miért hordtok harisnyát, mikor kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy teszteltem a női harisnyát. Nulla fétissel, nulla meleg hajlmamal, és nulla buzulással. Megrendeltem a rossman oldalról egy bellinda fekete harisnyát. Arra voltam kiváncsi, hogy nyáron miért hordanak annyian harisnyát? Mire jó az a vékony anyag?


15 perce van rajtam de rettentően kényelmetlen rajtam. Rá tapadt a lábamra, felvettem rá egy farmert és rohadt gáznak érzem. Érzem hogy rajtam van a harisnya.


A harisnyás férfiaktól is ugyanezt kérdem mint a lányoktól. Mire jó? Ti direkt ezt szeretitek? Vagy csak itt trollkodtok? Mindjárt le is veszem magamról, mert nagyon sz.r.


A tesztelésem célja az volt, hogy ne írjanak ki ide baromságokat az oldalra, mert nem fedi a valóságot. Sokan istenítik a harisnyát.



23F



2021. jan. 14. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehetne ezt privátban? Rohadtul nem a témába vág és sztem rajtatok kívül már senkit nem érdekel...
2021. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim válasza:
90%

Szerintem a harisnya az egyik legjobb, és leghasznosabb ruha darab egy nő szekrényében. És én személy szerint azért hordok gyakran mert volt egy láb műtétem, ahol egy eléggé nagy és látható heg van, a harisnya pedig tökéletesen eltakarja.

De egyébként általánosságban azért jó mert:

• télen nadrág alá nagyon jól melegít egy vastagabb típusú

• több fajta színben van, így bármilyen szoknyát tudsz hordani télen is

• télen ha szoknyát vagy ruhát van kedvem viselni akkor csak fel kapok alá egy vastagabb harisnyát. És télen is hordhatok így ruhát/szoknyát.

• egységesíti a lábam bőr tónusát

• kényelmes

• és én jobban érzem magam ha a ruhám vagy szoknyam alatt van egy harisnya. Nem érzem magam annyira “meztelennek”

És fontos hogy jó minőségű legyen éppen ezért nem mindegy hogy a kínai boltban veszel 300 Ft ért vagy a H&M-ben 3000 Ft ért. De figyi ha nem kényelmes akkor ne hord, nem kötelező😂😂

2021. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtam én másképp tanultam a nyelvtant és ezért az én verziómhoz ragaszkodom és nem okoskodom, te meg a te verziódat isteníted.

Részemről ennyi, most pedig verjük tovább a harisnyás kommentekre...

2021. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
20%
56-os vagyok, nem az 53-as. A nyelvtan nem egyéni elbírálás alapján alkalmazható.
2021. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
0%
Bizony, annak alapján ahogy a tanárod megtanítota anno.
2021. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
93%
Egy gyönyörű Női lábat egy szép minőségi harisnya csak még esztétikusabbá teszi
2021. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
91%
mert csini de nálunk munkába nekem kötelező mindig a szoknya harival. dress code... nem mindig kényelmes de egyetértek azzal hogy nő létemre szoknyát kell viseljek.
2021. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:

A 67-es egy behodoló.

Hagyja hogy a ruházkodásába is beleszóljanak, holott a ruha az intimitás mint a frizura.

2021. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
100%
68 asnak: ha nem veszem figyelembe a dress codot kirugnak.akkor mitől behodolás?
2021. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

69.

Ha nem kirívó ruhát veszel fel a “kötelezö” helyett akkor nem rúghatnak ki.

Munkaügyi bíróság vagy jobb esetben egy jó ügyvéd.

Anno a feleségemmel is elakarták játszani hogy olyat vegyen fel amit a munkáltató talál ki, de rábhasztak mert még ők fizettek nekünk.

Tudod! Csak harcolni kell az igazadért és nem fejet hajtani.

A ruha intim terület mint a frizura, nehogy már megmondja valaki, hogy mit vegyél fel, hogyan viseld a hajad.

2021. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!