Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok megmagyaráznátok hogy...

Lányok megmagyaráznátok hogy miért hordtok harisnyát, mikor kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy teszteltem a női harisnyát. Nulla fétissel, nulla meleg hajlmamal, és nulla buzulással. Megrendeltem a rossman oldalról egy bellinda fekete harisnyát. Arra voltam kiváncsi, hogy nyáron miért hordanak annyian harisnyát? Mire jó az a vékony anyag?


15 perce van rajtam de rettentően kényelmetlen rajtam. Rá tapadt a lábamra, felvettem rá egy farmert és rohadt gáznak érzem. Érzem hogy rajtam van a harisnya.


A harisnyás férfiaktól is ugyanezt kérdem mint a lányoktól. Mire jó? Ti direkt ezt szeretitek? Vagy csak itt trollkodtok? Mindjárt le is veszem magamról, mert nagyon sz.r.


A tesztelésem célja az volt, hogy ne írjanak ki ide baromságokat az oldalra, mert nem fedi a valóságot. Sokan istenítik a harisnyát.



23F



2021. jan. 14. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kényelmetlen, csak meg kell találni a legmegfelelőbbet. Rengeteg féle van ám, teljesen más az anyagok minősége, rugalmassága, erőssége, fazonra stb. Sokan úgy vannak vele, h harisnya-harisnya tök mindegy, és elkönyvelik magukban, h sz@r... Jó, tény, h vannak valóban vacak harisnyák is, de nagyon jókat is lehet találni. Én kifejezetten szeretek harisnyában lenni, számomra a legjobb viselet, ahogy ráfeszül a lábamra, olyan mintha egy második bőröm lenne. Ha felvette a lábam formáját és hőmérsékletét, már szinte nem is érzem magamon. Ugyanakkor látványra felturbózza a lábam, kontrasztot ad neki, eltünteti a kisebb bőrhibákat stb. Szinte bármihez felvehetem. Könnyen beszerezhető, pótolható, kis helyen elfér stb... Jó, valóban van 1-2 negatívum is, de aki egy kicsit tapasztaltabb harisnyatémában, annak ezek könnyen kiküszöbölhetők...

Szerintem ne 15 perc hordás és 1db harisnya után vond le a következtetést. Főleg, h pasiként elég korlátozottak a lehetőségek harisnyát viselni. Pl szoknyával tök más, mint nadrág alatt. Vagy az sem mindegy, h szőrös, vagy borotvált lábra húzod. Vagy mondjuk fazonban a csípőharisnya nem biztos, h ideálisan illeszkedik derékrészen stb... 32/N

2021. okt. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
Én férfiként hordok télen harisnyát igaz csak vastag bordás pamut harisnyát, mert nekem elég fázós a lábam, de én nem tudok rá rosszat mondani, inkább ellenkezőleg nagyon szeretem, szinte téli időszakban a kedvenc ruha darabom. Alváshoz is kizárólag ezt veszem fel mert a zoknit nem szeretem magába, a harisnya meg egybe zokni is.. De az biztos hogy jót kell találni mert különben nem biztos hogy meg felel az elvárásoknak.
2021. okt. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nőnek lenni a legjobb mindenféle szép és kényelmes ruhákat lehet hordani.
2021. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%
én mindennap harinacit szoknyával hordok. főleg rakott szoknyát szoktam fölvenni. nem tudom miért de iszonyat jól érzem magam benne annak ellenére h nem a legkényelmesebb öltözék. és tudom h sokmindenkinek tetszik hisz nagyon csinos és nőies. mondjuk én mindig is szoknya és harisnya párti voltam egész kislány koromtól kezdve.
2021. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!