Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok megmagyaráznátok hogy...

Lányok megmagyaráznátok hogy miért hordtok harisnyát, mikor kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem hogy teszteltem a női harisnyát. Nulla fétissel, nulla meleg hajlmamal, és nulla buzulással. Megrendeltem a rossman oldalról egy bellinda fekete harisnyát. Arra voltam kiváncsi, hogy nyáron miért hordanak annyian harisnyát? Mire jó az a vékony anyag?


15 perce van rajtam de rettentően kényelmetlen rajtam. Rá tapadt a lábamra, felvettem rá egy farmert és rohadt gáznak érzem. Érzem hogy rajtam van a harisnya.


A harisnyás férfiaktól is ugyanezt kérdem mint a lányoktól. Mire jó? Ti direkt ezt szeretitek? Vagy csak itt trollkodtok? Mindjárt le is veszem magamról, mert nagyon sz.r.


A tesztelésem célja az volt, hogy ne írjanak ki ide baromságokat az oldalra, mert nem fedi a valóságot. Sokan istenítik a harisnyát.



23F



2021. jan. 14. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
30%
Nulla fétissel...ja persze,mi meg hülyék vagyunk. Eszembe sem jutna női ruhákat próbálgatni.Nagyon gáz vagy!
2021. jan. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
95%

Tök sok különbség van harisnya és harisnya közt.

Van amiven viszket a valagam, van amit meg se érzek.


És hogy miért jó?

-nem látszik ha nincs leborotválva a lábam, ha bevertem és kék-zöld foltos, ha nincs lebarnulva

-jó harisnya kb észrevétlen, nem szorít, nem lóg az üllepe és nem redőződik.

-nem kell két kb egyforma zoknit bepárosítani korán reggel éhgyomorra

-könnyebben feljön rám a szorosabb cipő és szoknya

2021. jan. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
94%

Jó minőséget és jó méretet kell venni, akkor nagyonis kényelmes.

Egyébként én a komfortérzet miatt hordom, melegít.

2021. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
81%
5-ös vagyok. Na látod kisapám, hogy mást is melegít?! Ilyen hideg időben nadrág aláveszem, mert melegít!
2021. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
87%

Én fiúként hordom farmer alá, télen nagyon hasznos és kényelmes.

Semmi fétis, kényelmes és olcsó.

2021. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kényelmes, jól érzem benne magam, ha jó a méret.
2021. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
86%
Milyen harisnyát rendeltél? A te méreted volt? Bellindából több féle van.
2021. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
87%
Krepp harisnyát vett, az van a rossmanban 549-forintért. Mi is a neve? Die passt 20 den.
2021. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 A kérdező kommentje:
M-es méret. Az én centimhez pont jó volt. Nem a mérettel volt gond. A méret jó volt. Maga az egész harisnya egy rakat szr a többivel együtt. Nem értem miért kell ilyent hordani. Ez beteges!
2021. jan. 16. 15:15
 30/74 anonim ***** válasza:
78%
Húzd fel borotvált lábra és bugyival akkor majd megtudod, hogy milyen kényelmes,de ha boxera huzod fel az baromi kényelmetlen lehet mintha nadrágodra húzdnád rá.
2021. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!