Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/177 A kérdező kommentje:

rohadt csúnyák

nézz szét miss myvipen vagy valahol...

2009. dec. 16. 19:53
 22/177 A kérdező kommentje:

Az ilyen lányoksokkal szebbek..:

[link]


Ha szerintetek ezek a temetésre készülő undorító boszik szebbek hát adjatok a lapos seggükre fujj xD

2009. dec. 16. 20:05
 23/177 anonim ***** válasza:
83%
kezdem azt hinni, hogy búza vagy
2009. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/177 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link] ezek 13 évesek pl


jajj te 13 évesen a rocker lányok ojan hányingerek hadd le linkeljek de ottvannak playboy villa lányai idösebbeknek

NA AZOK ISTENNŐK JO KIS SZŐKÉK

de ezek az undorító feketék áhh szörnyű emo pasik jobbak esküszöm nektek

2009. dec. 16. 20:22
 25/177 A kérdező kommentje:

És ezekböl kurvsok van

nemugy mint ti kerestek mindenhol neten h találjatok pár nem annyiraa ronda rockert

nekem elég volt felmenni myvipre ismerösök közé...

a playboy újságokba meg címlapon miért nincsenek ijen fekete boszik? mert rondák oda is plaza cicákat raknak xD

szval ennyit erröl a fiuk is undiik

2009. dec. 16. 20:26
 26/177 A kérdező kommentje:
[link] ez kibasdzot csúnya ettöl hánytam
2009. dec. 16. 20:41
 27/177 anonim ***** válasza:
88%

milyen Tankcsapda Peti?

Elvagy varázsolva :DA TCS-be nincs semmi PetiXD:D

Balf.sz

És jobb is ha nem nyulsz rocker csajhoz(legalábbis én biztos tarkónlőnélek,ha ekkora ganéj diszkósz.rhajhász f.szkalap csak rám is nézne):)

2009. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/177 anonim ***** válasza:
81%

jah...és a kép a csajról amit linkeltél látszik,hogy valami kamukép!

és Pléybojvilla?Ember...súlyos vagy:D:D és ez tükrözi a szinvonalat amit képviselsz...azok a csajok magyarul a világ k.rvái:)

2009. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/177 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy hülye vagyok mert a rock zene sokkal jobb rájöttem persze én nem szeretem a ricsajt nah de alapvetöen jobb mint a disco ezért lesznek a rockerek szerintem nem a stílus miatt aki a stílus miatt az vagy kövérnek és csúnyának született és nincs más választása


Amugy kedves válaszoló miért lenne kamukép:O?


na mind1 szval sajnálom a rockereket akik zene miatt lessznek ilyen függők és elrontják magukat ezzel...De inkább nem veszekszek jolvanaz a rockerek egyébként rendesek meg minden csak nekem nem jön be stílusuk sztem nem néznek ki jol lányok fiuk is csúnyácskák

és azért van itt sok rocker mert ezen az oldalon azok vannak akiknek hibáik vannak és okostojások meg ijenek

A discosok ilyenkor inkább buliznak meg csajoznak ;)

szval 1.nek csodálkozram miért pártolja mindenki rockot de hát ezért meg zenéjük jobb meg ti mint idösebbek tudjátok belsö fontosabb mint külsö és ebbe rockerek nyerők

De én még fiatal vagyok ugyhogy inkább party time xD

2009. dec. 16. 20:53
 30/177 A kérdező kommentje:

[link]

ez az egyetlen amelyik elmegy ...de ez nem egészen rocker csak tetkoja

2009. dec. 16. 23:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!