Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondanátok ingyenes társkereső...

Mondanátok ingyenes társkereső oldalakat, amikre érdemes regisztrálni? 21/L

Figyelt kérdés
Soha nem hittem volna, hogy valaha ilyen oldalra fogok regisztrálni, de élőben nekem nagyon nem megy az ismerkedés, és így egyhamar nem is lenne kapcsolatom. Kizárólag ingyenes oldalak érdekelnek, ahol később sem kell fizetni.
2013. nov. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Én a saját szintemnél jobb pasit találtam. Most akkor ez főben járó bűn, és el kéne ásni magam vagy mi?


Nagyon általánosítasz. Szintek és kategóriák....Ezek csak részletkérdések. Az igazi szerelem ennél sokkal többről szól.


Mindenki azzal próbálkozzon aki tetszik neki és kész.


Tudod én annó adtam esélyt olyan srácnak is aki külsőleg semmilyen formában nem tetszett nekem, de mégis esélyt adtam.... mert hát én nem érdemlek jobbat.


Erre a srác ahelyett hogy megbecsülte volna, a hátam mögött próbált beszervezni magának másik csajt pusztán pár hét járás után... még jó hogy rájöttem, és kidobtam...


így adjon esélyt az ember...


Szóval ha már valakivel megpróbálja a kérdező, legalább tetsszen neki egy kicsit.


Mert az már durva amikor az az ember is átvág aki kért hogy esélyt adjak neki mégiscsak....mondván nem minden a külső. Mondtam neki hogy oké. Erre ilyet csinál?

2013. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

"Én a saját szintemnél jobb pasit találtam."


Vagy csak te látod annak. Szereted, így nem tudod objektíven megítélni, hogy milyen.


"Nagyon általánosítasz. Szintek és kategóriák....Ezek csak részletkérdések. Az igazi szerelem ennél sokkal többről szól."


A szerelem más kategória. Ott nem számít se a kinézet, se a kor, se semmi. A szerelem, az szerelem.


"Mindenki azzal próbálkozzon aki tetszik neki és kész."


Egyetértek. De ne úgy induljon neki, hogy csak a jóképű srácok érdeklik. Nagyot akar a szarka, de nem bírja a farka...


"Tudod én annó adtam esélyt olyan srácnak is aki külsőleg semmilyen formában nem tetszett nekem, de mégis esélyt adtam."


Nem feltétlen van összefüggés a külső és belső között. Attól, hogy valaki ronda, még lehet normális, avagy bunkó is.

Na meg ne menjünk most olyanokba bele, hogy a külsőnél jobban számít a határozottság, dominancia, magabiztosság stb.

2013. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Még valami. Fentebb írtad, hogy a nőknek nem könnyebb a netes társkereső...


Ugye most csak viccelsz?! Egy nő(akármilyen ronda is) naponta rengeteg levelet kap, elég csak válogatnia, szűrnie. Ezzel szemben a férfiaknál mi a helyzet? Ha nagy nehezen válaszol neki valamelyik nő(aki nem csak önbizalom növelés céljából regisztrált), még akkor is ott van a többi férfi, akivel meg kell "küzdeni".

2013. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

én abból szűrtem le hogy nőként sem könnyebb, mert ha azt nézzük , összesen 5 évig tartott normális párt találnom. Ebből csak a társkereső volt fél év.


A férjemnek meg 2 hét ... most akkor??


Azért mondom hogy az én szintemnél jobb, mert én annak látom, és nem egy lány ismerősöm helyesnek tartotta....volt egy csak aki az esküvőnk előtt konkrétan be is akarta fűzni, csak nem jött neki össze. Tudom, mert ott voltam mikor irogatott a férjemnek...Utána is próbálkoztak nála...munka közben. Nem is egy csaj.

2013. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

"én abból szűrtem le hogy nőként sem könnyebb, mert ha azt nézzük , összesen 5 évig tartott normális párt találnom. Ebből csak a társkereső volt fél év.


A férjemnek meg 2 hét ... most akkor??"


Igen, de azalatt az 5 év alatt volt kikből válogatni, nemde? Elég csak logikusan végiggondolni. Ha egy nő szexet akar, 100 férfi jelentkezik. Ha egy férfi szexet akar?... A férjednek meg szerencséje volt, ennyi.


"Azért mondom hogy az én szintemnél jobb, mert én annak látom, és nem egy lány ismerősöm helyesnek tartotta"


Nem biztos, hogy jobb a szintednél. Lehet, hogy csak te becsülöd le magad.

2013. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!