Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondanátok ingyenes társkereső...

Mondanátok ingyenes társkereső oldalakat, amikre érdemes regisztrálni? 21/L

Figyelt kérdés
Soha nem hittem volna, hogy valaha ilyen oldalra fogok regisztrálni, de élőben nekem nagyon nem megy az ismerkedés, és így egyhamar nem is lenne kapcsolatom. Kizárólag ingyenes oldalak érdekelnek, ahol később sem kell fizetni.
2013. nov. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

16 - írtam én olyat, hogy csak a férfiaknál vannak megviseltek? tudom hogy nőknél is vannak, csak én velük nem ismerkedek. De örülök hogy van pozitív tapasztalatod.


17 - a helyes relatív, ahogy a szépség is. Nekem tetszett már olyan pasi nagyon, aki egy csomó lány szerint ronda. Engem nagyon taszított egy pasi külsőre (nem szeretek csúnyázni másokat, de nagyon nem volt számomra vonzó), mégis az egyik barátnőm oda volt érte. Ha te átlagos vagy akkor könnyen átbillenhetsz a jóképű kategóriába, de a nem vonzó kategóriába.

DE! Ne tudd meg, nem akarlak téged se elítélni valaminek, ami nem vagy, de tudok mondani egy srácot, akinek a többség a lányok közül 2-őt adna a 10ből és nem csak a külső miatt. Az a srác panaszkodott egyszer, hogy ő milyen szemetek a csajok, hogy őt visszautasította egy tök átlag csaj, miközben nem jobb nála... Hát megnéztük a lányt facen... Szépségkirálynő lehetett volna.


Szóval, mielőtt te leátlagosozol egy lányt, egyrészt hidd el, hogy ezt megérzik a lányok, hogy csak egy átlag számodra, másrészt meg lehet van, aki gyönyörűnek tartja. Szóval én is hamarabb adok esélyt egy olyan pasinak aki nagyon szépnek tart, mint egy olyannak, akinél azt érzem, hogy ő mást sokkal szebbnek talál.


Szóval gondolkozz el azon, hogy soha nem tudhatod, hogy te pontozol le mindenkit és nem pedig más téged.

2013. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

19-es.

Ennek örülök kérlek szépen,hogy neked sikerült én is már fejlesztettem a személyiségem,azzal nincs is gond.Azonban attól még nem lesz nekem semmivel sem jobb,hogy neked sikerült.Nekem meg még kapcsolatom sem volt soha,mert sosem jött össze igazából semmi.Próbálkozások mindig is voltak,de több okból is most itt nem fejteném ki mindenki előtt,hogy mik,lehetőségem is egyre kevesebb van ismerkedni is,továbbá mostanában már nem is nagyon járok olyan helyekre csak ritkán,mert már beleuntam az egészbe igazából,és hozzátenném nem is nagyon van kivel elmennem ide-oda.Mert a barátok széthullottak,mindenki a saját életével,barátnőjével van el,és teljesen egyedül hagytak a szarban.És még van pár dolog,ami hátráltat. Ha érdekel leírom neked,de itt nem akartam mindent leírni,így is már belementem a személyes életembe. :)

2013. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%

mindenki nyugodjon le... a válasz egyszerűbb mint gondolnátok akár tetszik akár nem:


Minden nő aljas és hülye egyben. Ha jelenleg nem az... akkor idővbel lesz az!


Ennyi lehet vitázni de ha a fejetek tetejére álltok ez így van ösztönösen ilyenek a nők valaki szereti bennük ezt valaki gyűlöli. ezvan és kussh

2013. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

21-es.

Teljesen mindegy igazából én kire írtam rá,bármilyen is volt az a lány,és most teljesen mindegy kinek mi a szép meg átlagos.bárkire ráírtam,külsőtől eltekintve is,nem volt egy darab sem,aki egyáltalán visszaírt volna egy köszönést akár.És most itt nem arról van szó,mint írtam hogy jajj csak szépekre írtam.Mindegyikre aki éppen fent volt kipróbáltam,ki válaszol és ki nem.Egy darab válasz nem érkezett,pedig csak köszöntem neki és leírtam hogy ismerkedni vagy akár csak barátkozni szeretnék.Mindegy melyiket írtam,tehát feleslegesen írok bármit nekik.

2013. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek légyszíves! Nem értem mire jó ez komolyan. Higgyétek el mindenki meg fogja találni idővel a párját, aki úgy fogja szeretni ahogy van, csak legyetek türelmesek!
2013. nov. 20. 11:38
 26/45 anonim ***** válasza:

Igen, itt a gond, Hogy csak koszontel és megkerdezted hogy akar e ismerkedni..

Tudod a nőknél is fontos hogy valami megfogjon rajtad, nem varhatod el, hogy kinézetre és bemutatkozásban is teljesen átlagos vagy akkor foglalkozzon veled, amikor kb napi 10 üzenetet kap még egy átlagos nő is retardaltaktol meg defektes emberektől, jó hogy már a hideg kirazza néha ha egy újabb ember rá ír.. Valahogy muszáj már először felkeltened az érdeklődését, Hogy ne higyje azt, hogy egy újabb fantáziátlan szia ismerkedni szeretnék.. Van pasid? Hol laksz... Idióta vagy..

2013. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

26-os.

Még egy utolsó választ elejtek,mert vicces ahogyan felfogod.

Tehát szerintem ha kulturáltan ráírok valakire,mert nyilván felkeltette az érdeklődésemet,akkor elvárnék annyit hogy kulturáltan válaszoljon legalább annyit,hogy bocsi de nem.Még ez is sokkal jobb,minthogy vissza sem ír semmit csak kinyomja és kész.Na most ha nem tudok róla sem semmit,és nem tudom mit szeret illetve vele hogyan kell beszélni,akkor mégis mi mást írhatnék neki? Kulturált keretek között leírom neki,mit szeretnék és gondolom itt kezdődne el valami.Hogyan fogjam meg bármivel is,mikor még semmit nem tudunk egymásról.

2013. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

20. Csak hogy tisztán láss, számomra a gyönyörű csaj, pl előző bnom :

170 cm magas, közepesen hosszú fekete haj, arányosan telt, de rendszeresen lejartunk kocogni, szemüveges, és az arca néha enyhén pattanásos, ő nem volt soha megelegedve a külsejével, és ezt is imádtam benne, hogy nekem kellett megerősítenem benne hogy nagyon szép és nem tartotta magát szépség királynőnek.. Én őt gyönyörű szépnek láttam és imádtam minden 'szépség hibáját'

2013. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

27 lehet hogy ez számodra rossz így, az is lehet hogy bunkóság tőlük hogy még vissza sem írnak, viszont kár ezen kattognod, mert változtatni nem tudsz rajta, csak magadat teszed tönkre, ha így fogod fel.. Lehet hogy az én felfofasom röhejes, de én nem vagyok hajlandó azon leakadni, ha először 10/10en vissza se írnak, eleinte velem is így volt. Majd elkezdem úgy bemutatkozni az első üzenetben, hogy legyen benne valami vicces, hogy azt mondhassa, hogy itt egy ismeretlen, picit még tudott nevettetni, adok neki egy esélyt.. És fura módon elkezdek néha vissza írni..

Csak azt mondom, hogy ne akadj le ezen, attól nem lesz könnyebb, inkább vedd felvallrol

2013. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

29-es.

Csak itt nem 10/10-ről van szó.Hanem az évek alatt 3-400 vagy még több is volt szerintem,akiknek írtam.Ebből egyetlen egy írt vissza,az a lány is csak barátkozni akart velem.

Na mindegy,szerinted engem már érdekel a dolog?Mostanra már annyira letettem róla,próbálkozásokat még néha elejtek élőben is meg neten is a hátha reményével,de nem veszem már magamra túlzottan a dolgokat.Mondhatni megszoktam már,hogy elküldenek folyamatosan,és semmibe vesznek.Zavaró a dolog nyilván,de már úgy vagyok vele,hogy ők tudják mi a jó nekik.Majd egyszer ha találkozok olyannal az életben,aki még értékelni is tud,akkor lesz valakim amúgy meg egyedül maradhatok akár életem végéig is,és ez valószínűbb sokkal,mint az első jelen helyzetemben sajnálatos módon.

2013. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!