Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondanátok ingyenes társkereső...

Mondanátok ingyenes társkereső oldalakat, amikre érdemes regisztrálni? 21/L

Figyelt kérdés
Soha nem hittem volna, hogy valaha ilyen oldalra fogok regisztrálni, de élőben nekem nagyon nem megy az ismerkedés, és így egyhamar nem is lenne kapcsolatom. Kizárólag ingyenes oldalak érdekelnek, ahol később sem kell fizetni.
2013. nov. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Love.hu.
2013. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
5. Ezt cáfolnam, én csomó csaj szerint nem nézek ki rosszul, sőt olyan is van aki buszon, metrón flörtölni próbál velem, de én eléggé zárkózott vagyok, és nehezen beszélek emberekkel amíg nem ismerem őket. Eddig 3 komoly kapcsolatom volt és mind a 3at interneten ismertem meg
2013. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
5. válaszoló. Nagyon szánalmas a hozzászólásod. Te sem jönnél olyannal össze, aki kicsit sem jön be neked külsőleg... szóval ne legyél már álszent!!!!!!!! utolsó voltam.
2013. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
helyesbítek. 27/N voltam
2013. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

5-ös nem kell irigykedni. Mindenki a "külső megfog belső megtart" szerint ismerkedik. Az, hogy te csak azt látod helyes pasinak akire ráragadnak a nők, akkor valószínű veled vannak a gondok. Kioktathatod a kérdezőt, de sokkal több férfi van, aki a külsőt nézi a lányon. Ismerek több szingli helyes pasit, valamint szép lányt is, akiket nem ugrálnak körül!!

Te se járnál egy 120 kg-os nővel, aki arra vágyik, hogy csak szeressék!


Kérdező! Egy barátnőm badoo-n talált párra :) Én nem nagyon társkeresőzök(főleg mert az 5-öshöz hasonló megviselt emberek vannak), de szerintem minden oldalon csak van, aki normális.

2013. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
15. Az interneten ismerkedő emberek közül a nők is tele vannak, elviselhetetlenül hisztis, elvalt gyerekével egyedül maradt lelkileg sérült nőknek, csomó olyannal, akinek a személyisége elviselhetetlenül torzult valami miatt, vagy kinézetre nagyon ronda.. Pont ezért ha egy normális csajt lehet találni, és ő is normálisnak gondol az nagyon pozitív élmény és gyorsan kialakul a szimpatia.. Ez tapasztalatból mondom F25
2013. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Én nem azt mondtam,hogy jöjjön össze akárkivel,hanem ha helyeset keres akkor azért azt nem igazán fog találni magának azért amit említettem.Ne értsetek félre,én nem akarok senkinek rosszat,csak szar helyzetben vannak az átlagos srácok lásd én is például,és szarul érint a dolog na,mikor még meg sem akarnak ismerni és csak külső alapján eldobnak mint valami kutyát.

Viszont átlagos srácokból sok van fent,és ők is szeretnének már valakit,csak éppen őket nem szoktátok észrevenni még társkeresőkön sem.Én is átlagos srác vagyok,nem nézek ki olyan rosszul,de még az átlagos lányok is pillanat alatt elküldenek,vagy vissza sem írnak,pedig csak egy köszönést vagy 1 mondatot írtam nekik.

Szóval nem akartam én senkinek sem rosszat,én tőlem lehet a kérdezőnek akárkije,tőlem válogathat kedvére.Csak szar érzés látni,hogy egy újabb lány van aki csak a külsőre hajaz,és meg sem akarja ismerni a srácokat valójában. :/

22/F

2013. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki belekot nem azzal van a baj, ha elvalt és gyereke van, hanem amíg nincs túl rajta, egy lelki roncs és nem kapcsolatot keres csak egy támaszt
2013. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

#17

Én is egy teljesen átlagos srác vagyok, meg is untam, hogy észre sem vesznek, ezért tudatosan elkezdem fejleszteni a személyiségem, elkezdem eljarni sportolni, hogy valamivel vonzóbb legyek külsőre is, most sem vagyok egy félisten és tökéletes sem, de mosolyt tudok csalni egy nő arcára akik nagy részének szimpatikus vagyok, ennek ellenére közülük is rengetegen nem jönnének össze velem, mint ahogy én is elutasitom azt a csajt aki csak szimpatikus de nem látom gyönyörű szépnek, és még így is találtam olyan nőt akinek csak én kellettem..

2013. nov. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

" én is elutasítom azt a csajt aki csak szimpatikus de nem látom gyönyörű szépnek"


most őszintén.... ezek után mit vár az átlagos pasi? Hogy ilyen hozzáállással majd észreveszik a gyönyörűséges nők, mikor ő csak átlagos?....nevetséges....

2013. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!