Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mondanátok ingyenes társkereső...

Mondanátok ingyenes társkereső oldalakat, amikre érdemes regisztrálni? 21/L

Figyelt kérdés
Soha nem hittem volna, hogy valaha ilyen oldalra fogok regisztrálni, de élőben nekem nagyon nem megy az ismerkedés, és így egyhamar nem is lenne kapcsolatom. Kizárólag ingyenes oldalak érdekelnek, ahol később sem kell fizetni.
2013. nov. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Ha itt az a gondod, hogy olyanok írnak, akik messze vannak, akkor egyszerűen közöld, hogy hol laksz. :D

25/F

2013. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Felejtsétek el a netes ismerkedést... Semmi értelme, időpocsékolás. A lányok 90%-a csak önbizalom növelés céljából regisztrál a társkeresőkre, ismerkedős oldalakra. Sok férfitársam szépen el is árasztja őket üzenetekkel, amikből azt szűrik le, hogy hú milyen 10/10-es csajok ők. Aztán csodálkoznak, hogy a VALÓS életben mégsem ezt tapasztalják:)


Nem akarom bántani a kérdezőt se... De! Élőben nem megy neki az ismerkedés, ergo önbizalomhiány vagy valami máris van a háttérben. Kérdezem én, mégis mi alapján akar jóképű fiút magának? Miből gondolja, hogy egy helyes, magabiztos srác igényeinek meg tud felelni?

Ha mindenki a maga szintjén válogatna, máris kevesebb magányos ember lenne.

2013. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
32 nekem eddig az összes bnom picit felénk volt és önbizalom hiányos, talán ezt még imádtam is bennük, hogy nincsenek elszállva maguktól
2013. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

"32 nekem eddig az összes bnom picit felénk volt és önbizalom hiányos, talán ezt még imádtam is bennük, hogy nincsenek elszállva maguktól"


Persze, hogy imádtad... Hiszen egy félénk, önbizalom hiányos csajnál magasabb szociális értékekkel rendelkezel. Ezzel szemben egy magabiztos csajnál nem lennél dominánsabb, ő irányítaná a kapcsolatot, ami nem tartana túl sokáig.

2013. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Értsétek már meg, hogy egy félénkebb, önbizalomhiányos lánynak nagyon nehéz változtatnia a viselkedésén, mert ő ilyen.. Ez a SZEMÉLYISÉGE, és ha megváltozna már nem lenne önmaga. Pontosan az a baj, hogy sokan így nem tudják elfogadni az ilyen lányokat és továbbállnak. Tapasztaltam csak azért mondom.
2013. nov. 20. 13:55
 36/45 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel nincs is baj, ilyen vagy, vannak ilyen emberek. Csakhogy te ennek ellenére is, nem a szintednek megfelelő fiúk közül válogatsz. Mindjárt kijelentetted, hogy neked helyes fiú kell. Őszintén, szerinted állsz olyan szinten, hogy megérdemelj egy ilyen barátot?

Egy jóképű, domináns fiú még szép, hogy továbbáll... Értsd már meg, a szép külső édeskevés. Rengeteg szép lány mászkál az utcán, akik nem csak jól néznek ki, de mellette még a személyiségük is vonzó.

2013. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Félreértettél, mert a helyes azt értem, hogy azért adjon magára, ne hanyagolja el magát külsőleg, de a belső számomra sokkal fontosabb.
2013. nov. 20. 14:10
 38/45 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen rendben van. Ennek ellenére akkor sem ajánlom a társkeresőket. Kizárt, hogy ott normális fiút fogsz magadnak találni. Egy része csak dugni akar, a másik része meg még nálad is félénkebb :D Én nem ismerkedek társkeresőkön keresztül.
2013. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval.


Én ajánlanám a társkeresőt, internetes ismerkedést. Sok ismerősömnek így jött össze. A legrégibb pár már 10 éve együtt van , 6 éve házasok, 3 gyerekkel, és a chat.hun ismerkedtek meg...na bumm... más házas ismerősöm is van, társkeresővel ismerkedtek meg.


És nekem is a társkereső segített párt találni. Mi is házasok vagyunk már 2 éve.


Még egy megjegyzés: ha valakiből kibukna, hogy nőknek könnyebb, nem az. Nekem fél évbe került, több próbálkozás után. A férjem pl 2 hete volt fent, amikor megismert. Nem is találkozott már mással.


Csak tudni kell szűrni...és olyan pasit találtam, (pusztán fél év alatt) akit helyesnek tartok (bár nem csak én:), rendes, nekem tökéletes, tehát hagyjuk már ezt, hogy csak mert nem 10/10es egy lány, mondjuk a személyisége vagy a külseje miatt, akkor elégedjen meg a maradékkal....mert ez nincs így.


ne add fel, sok sikert.


27/N

2013. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Nem a maradékkal, hanem a szintjének megfelelővel.
2013. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!