Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miért nem szerettek...

Srácok, miért nem szerettek manapság udvarolni? Miért ment el a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy minden nő könnyű vérű, az inkább ne válaszoljon.

2013. nov. 25. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
61%
semmi értelme, ha tetszem egy lánynak akkor úgy sem kell udvarolni, ha nem tetszem akkor hiába csinálok bármit is, ha meg egy lány udvarlást akar annak kb soha nem lesz pasija, aggszűz marad
2013. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:

Én szeretek udvarolni. szerintem tök jó és izgalmas, mikor már tudod, hogy ő kell, de még udvarolsz neki :)


22/F

2013. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolnék én,nem is akár hogyan.Csak nincs kinek,mert nem értékelik a mai lányok,inkább nyomoréknak szoktak nézni miatta sokan,pedig kulturált módon szoktam,tisztelettudóan udvarolni egy hölgynek.De nem értékelik,és még nem találtam olyat,aki ezt szeretné.

Nos ezért.

2013. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
mert a puncsolástól okádnom kell
2013. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarlás egy hosszabb folyamat, régebben is évekig eltarthatott amíg udvaroltak egy lánynak. Most, ha egy (nem szűz) lány nem szexel egy hónapig valakivel akkor már minden kínja van.

Ráadásul régebben az udvarlás kifizetődött mert valószínű, ha a lány végül odaadta magát akkor abból házasság lett amíg most a legtöbb lány opportunista és miután vége a szerelemnek lelép, ha jobbat lát.

Egyszerűen nem éri meg és ne gondold mi lustultunk el ilyen téren, mint fentebb írtam, erre már nincs kereslet sem lehetőség.

Természetesen vannak kivételes lányok de ők nincsenek olyan sokan.

2013. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
Termelés-kereslet: nincs rá igény, így nem is végzik. Konyec.
2013. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
Ha látom a jeleket, hogy értékeli akkor udvarlok neki. Ha van valakije vagy egyértelműen megmondja, hogy hagyjam békén akkor meg minek menjek utána.
2013. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 Szálab válasza:
Én pl félek attól, hogy csalódás lesz a vége. Nem a visszautasítástól tartok, azzal még elbírok, hanem h ha "bejön", és kapcsolat lesz akkor rossz vége lesz. (vagy a lány vagy én kurvulok be, valaki össze fog törni)
2013. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog tetszeni, amit írok:

Mert eddig akár hányszor udvaroltam, jól rá volt szarva a fejemre.

Vagy csak játszotta, h tetszik neki, h a barátnőinek tudja majd később mutatni, h valami hülye h próbálkozik nála.

De nem csak saját esetemben látom ezt, hanem kb mindenhol, itt is elég volt megnézni a válaszokat...

Célravezetőbb, ha rámenős meg szemtelen vagy.

2013. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:

Őszintén már időhúzásnak tartom. Mindig csak próbálkozok végeláthatatlanul és akkor sem lesz belőle semmi ha érdeklődő vagyok, udvarolok, és akkor sem ha leszarom az egészet, mert magától nem fog keresni.

Különben is, mire fel várható el a férfitól hogy csak adjon és adjon? Biztos én vagyok hülye de nekem egy normális kapcsolatban, és még előtte is az ismerkedésben egyenrangúak a felek.

2013. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!