Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miért nem szerettek...

Srácok, miért nem szerettek manapság udvarolni? Miért ment el a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy minden nő könnyű vérű, az inkább ne válaszoljon.

2013. nov. 25. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
33%

Nem benne vagy, tehát nem jött be!


Jóval hosszabb kapcsolatom is volt, első randin szex. Akkor ez jön be.

2013. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:

Attól hogy egyszer nem jön be egy módszer , nem azt jelent hogy ne működne, sem az ellenkezője.

Erkölcsileg nem is csalódtam benne, mert kiismertem a becsületes, hűséges jellemét, ami a legfontosabb és még mindig jó a viszonyunk, tehát nem egy rossz ember akadt a horgomra, aki átvert volna.

Akkor is így jobban kiküszöbölhető a hiba általánosságban és jobbak az esélyek megfontoltság és a másik kellő kiismerése által, mint rögtön ágynak esni.Nyilván lehet abból is életre szóló kapcsolat, de általánosságban nem ez a jellemző.Nem a megfontolt emberektől lehet többségében ezen az oldalon sem siránkozó kérdéseket olvasni , hogy baj van az alig megismert párjukkal és gőzük nincs mik lehetnek a vágyai, de azért már készülnek lefeküdni vele és vajon mi lehet a megoldás és idegenektől várják a választ.És ez kiküszöbölhető lenne, talán meg kell ismerni mielőtt közel engedik.

De akinek ez jó csinálja csak, de ne is csodálkozzon a csalódások miatt.

2013. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
33%
Senkit nem lehet megismerni, csak a kapcsolat közben. Aki jól hazudik az kapcsolat elején a legjobb.
2013. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
Vagy udvarlás közben, és nincs nagy csalódás.
2013. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nekem röviden ez a válaszom:

[link]

2013. nov. 26. 14:22
 46/70 anonim ***** válasza:
89%
Na most én a 3. oldalig olvastam csak el de minden második Fiu azt irta hogy nem igénylik,nem szeretik manapság a lànyok.Na ezt felejtsétek el ha udvaroltok egy lànynak és Ő ezt nem igènyli hagyjátok ott.ÈN személy szerint szeretem.Ès még sokan mások is.
2013. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:

46-os. Ez idáig oké,és hol lehet olyanokat találni is,akik szeretik akkor úgy mégis? Mert nem véletlenül írtuk le,hogy nem értékelik,mivel én például még nem találkoztam olyannal,aki értékelte volna legalább minimálisan is.

Most hiába írtad ezt,ha nem találunk olyat.Udvarolnék én szíves örömest,abban nagyon jó vagyok.Ha tudnád én mennyire örülnék neki,ha végre találnék egy normális lányt,aki értékelné végre.

2013. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 Szálab válasza:
Na jó, ha már ennyire megy a téma, érdekelne, h a kérdező mit is ért udvarlás alatt! Akár éveken át tartó (de legalább hónapokig tartó) fűzést, vagy mégis mit? Ugyanis ha a régimódi udvarlási szokásokból indulunk ki, akkor a házasság előtti x időt ami alatt a férfi kb bizonyítja, hogy szándékai komolyak szíve hölgyével kapcsolatban...
2013. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik, amit linkeltél, kérdező! :)
2013. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
47 es mivel nemvagyok jòsnő nemtudom neked megmondani hogy hol találsz olyanokat..mert most figyelj énse találtam olyan fiut aki udvarolt volna de mégsem álltalánositok hogy nahh akkor tuti nincs olyan.
2013. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!