Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miért nem szerettek...

Srácok, miért nem szerettek manapság udvarolni? Miért ment el a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy minden nő könnyű vérű, az inkább ne válaszoljon.

2013. nov. 25. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
29%
Tehát szűz vagy, or udvarlás nélkül is fexel. Minek erőlködni? :)
2013. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

47-es vagyok.

50-es én nem azt írtam,hogy nincs olyan tehát nem létezik olvasd el még egyszer akkor amit írtam.Nem általánosítottam,annyit írtam,hogy én még nem találkoztam olyannal.Ettől még biztos valahol a Föld másik végén van olyan aki értékeli,csak az esélye,hogy találkozok is ilyennel én úgy érzem eléggé minimális.

2013. nov. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

52 es igen tényleg így átolvasva te nem álltalánosítottál:)

Ne haragudj.Csak tegnap kissé már ideges voltam akkor.Más okok miatt.

Sok sikert a kereséshez.

De mondjuk ha minden kötél szakad itt is találhatsz:)

2013. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

46-os: teljesen egyetértek.

47-es: Biztos nem Facebook-on és online társkereső oldalakon, ez utóbbiból nem hiszem, ha max. 1 oldalon fenn voltam, de semmi értelmét nem láttam. Ugyanígy nem találod meg az utcán hosszú combú, bögyös bigék közt sem. A metafizikus érintkezés minden formája nagyon jó hatása van az emberre a sablonos szexen kívül is, mint pl.: kézérintés, hát simogatás, puszikkal való arc-nyak-karok kényeztetése, édes huncut szavak suttogása. És hogy ezek mennyibe kerülnek? Hagyjuk már ...

Azért a NAGYPOFÁJÚ TRENDY LUSTASÁGOT nincs értelme olyasmivel fedezni, hogy "jahj, csak a pénz és a vagyon kell a nőknek" - csak magatok alatt vágjátok a fát úgy rövid, mint hosszú távon. Az udvarlás mentes kapcsolatból, illetve FELSZÍNES, SZERETET HIÁNYOS házasságból úgyis előbb-utóbb ki akartok szállni, hiszen nincs kit szeretni, megbecsülni, s így odabújni ... Ezen gondolkodjatok el alaposan, ameddig nem késő.

2013. dec. 2. 11:55
 55/70 anonim ***** válasza:
48%
roviden tomoren, folosleges az udvarlas anelkul is megy a dolog
2013. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
55-ös: akkor ne nyivákolj, ha a pénzed kell a nőnek. Pont olyat érdemelsz: se többet-se kevesebbet.
2013. dec. 2. 13:36
 57/70 anonim ***** válasza:
Ki beszél itt a pénzéről? Te is, mindenki fekszik udvarlás nélkül. Aki nem azért nem kár.
2013. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
-_- kerdezted miért nem udvarlunk mi férfiak manapság... Most h jött ide a pénz? Nem a pénzen van a hangsúly mert az itt bőven van
2013. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
A másik meg ha csak a pénzért van velem. Kit erdekel,mintha adnék neki :D
2013. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:
57-58-59: továbbra is ingerszegény, üres-kongó életet kívánok. Kár volt fáradni a válaszokkal.
2013. dec. 3. 05:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!