Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miért nem szerettek...

Srácok, miért nem szerettek manapság udvarolni? Miért ment el a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy minden nő könnyű vérű, az inkább ne válaszoljon.

2013. nov. 25. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az udvarlás a törődés jele,de manapság nincs olyan lány,aki megérdemelné,hogy törődjenek vele.Legalábbis én nem futok soha többet egy r1b@nc után sem,mert úgy sem értékelik és udvarolni amúgy sem férfias.Ha valaki tényleg vevő az emberre,az nem kéreti magát,mint egy szűzk*rv@ és játssza a nehezen kaphatót,miközben akkora ordas nagy l*tyó,hogy még a bordélyházban is elszégyellnék magukat a hivatásosak mellette.A nők többsége szerintem álszent(tisztelet a kivételnek,bár olyan egyre kevésbé van).
2013. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
63%

" ha meg egy lány udvarlást akar annak kb soha nem lesz pasija, aggszűz marad"


El ne hidd, kérdező!

Én mindig udvarlásra vágytam kezdetként, és meg is kaptam. :) A csalódottakra se hallgass, kiábrándultságukban beszélnek így, de amint jön egy olyan nő, aki megérdemli a törődést, udvarlást, akkor talpra fognak állni ők is (jó esetben).

Udvarolni pedig nagyon is férfias, a férfiak hagyományos nemi szerepének a része. Csak már nem kell évekig, mint régen, és a lányoknak pedig illik nem kéretni magukat, főleg, ha már bele is vannak habarodva a kedves ifjúba, aki udvarol nekik. :)

2013. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
68%
Mert a legtöbb nő, titokban, a bunkó pasikra bukik, főleg ha a pasas köcsög száján átment a porschéja.
2013. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 ASOT ***** válasza:
100%
Egyszer adtam szerenádot is és kihívták rám a rendőrséget..nem győztem futni.
2013. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
Én szóba nem állnék olyan férfival, aki nem adja meg a módját és nem udvarol.Én nem adom magam akárkinek és inkább egyedül szenvedek szexhiányban, de csak kipróbált, kellően kiismert ember jöhet szóba és ez bizony nem egy két hónap...
2013. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 ASOT ***** válasza:

És ha holnap eljönne a világvége? Egy nagy meteorit csapódna be és kihalna a Föld? Akkor is 2 hónapot várnál?

Ugyehogy nem!

Szóval holnap délután inkább estefelé ráérek.

Milkacsoki jó lesz? Vagy sport szelet? :)

2013. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
van nő/csaj aki megérdemli, annak bókolok, de van akin látsziik h. nem értékeli sőt nem is érti xd szoval azoknak felesleges. a gond inkább a visszajelzéssel van. úgy értem oké h. köszi kedves vagy + mosolygás. de néha lehetne h. ti is mondjatok nekünk bók szerűt? :D oké van aki mond, kb 0.001%? annyi sem.szoval ha bókot vártok akkor ti is bókolhatnátok vagy kedveskedhetnétek szavakkal... :D de a kérdésre válaszlva én szeretek udvarolni csak vannak nők akik képesek tőle elvinni a kedvem hosszú időre... :/
2013. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:

#28:Te meg gondolom munkát nem kapsz.

Dobálózhatunk azzal,hogy ki van hátrányosabb helyzetben,de a stílusodból ítélve egy 15 éves kis p*cs lehetsz,aki vasággyal együtt 40 kiló.

2013. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
mert nincs kedvem
2013. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:

*Acid Rain*


30 felett már nem kapod meg.

2013. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!